زمان تحویل سال ۱۳۹۶

ویژه

زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۶

لحظه تحویل سال ۱۳۹۶ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران
۱۳:۵۸:۴۰ (ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه )
روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ هجری شمسی
مطابق ۲۱ جمادی‌ الثانی ۱۴۳۸ هجری قمری
و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی
سال ۱۳۹۶ سال خروس می باشد
لحظه تحویل سال 1396, سال 96 چه حیوانی است, طالع بینی سال خروس

طالع بینی سال خروس :

خروس به راحتی افکار و عقاید خود را بیان می کند و برای دفاع از گفته های خود تا مرز پرخاشگری و ستیزه جویی می تازد.

این طرز فکر و رفتار ناخوشایند خروس اطرافیانش را آزرده می سازد؛ ولی آنان با وقار تمام از این بی ادبی خروس چشم پوشی می کنند و آن را ناشی از صراحت در بیان و عادات عجیب او می دانند که البته سخت در اشتباهند، بی شک خروس صریح و صادق است و هر چه به فکرش برسد، به زبان می آورد؛ بی آن که نکته ای را از قلم بیندازد. اما باید گفت این صراحت خروس که صفت ذاتی اوست چندان پسندیده نیست و نوعی خودخواهی به حساب می آید؛ چرا که او اهمیتی برای احساسات دیگران قائل نیست و هرگز درک نمی کند که چرا باید برای دیگران ارزش قائل شود.

خروس برای حفظ موقعیت خود، ناگزیر به نیرنگ دست می یازد. البته این نیز تصوری واهی و باطل است. مطمئناً او دوست دارد جلب نظر کند لذا بدش نمی آید کمی به خودش برسد؛ اما در واقع او بسیار محافظه کار و سنت گراست و این حالت خود را به صحنه سیاست نیز تعمیم می دهد.

خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد. او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.

حتما بخوانید  فال روزانه دوشنبه 19 بهمن 1394

خروس در ظاهر شجاع، ماجراجو، و بی پرواست اما عقل تان به چشم تان نباشد! در حقیقت او پر از ایده های به ظاهر بزرگ و نامعقول است که امیدی به تحقق آنها نیست.

خروس عاشق خواب و خیال، مکاشفه، اوهام غیر ممکن و قهرمان پردازی است؛ اما به واقع طبل تو خالی است که تمام رؤیاها، مکاشفات و تصورات او از فضای آرام خانه اش بیرون نمی رود. او ماجراجویی نازک نارنجی و فیلسوفی است که حتی نمی تواند چهار تا کلام حرف حسابی تحویل آدم دهد. البته او ترسو یا خجالتی نیست و در صورتی که شرایط ایجاب کند می تواند به موجودی جسور و شجاع تبدیل شود. خروس همیشه رؤیای قهرمان شدن را در سر می پروراند به این خاطر ممکن است با نشان دادن واکنشی جسورانه، خود را به خطر انداخته و با آغوش باز مرگ را بپذیرد. همین دلیل باعث می شود که خروس سرباز خوبی باشد.

اطرافیان خروس از صحبت کردن او لذت می برند؛ اما اگر حواسش را جمع نکند، ناخواسته آنان را از خود آزرده می کند و به عنوان لاف زنی که بیشتر قول می دهد و کمتر عمل می کند شناخته خواهد شد. درخشش او در جمع تا در ارتباط با دوستان نزدیک خود بیشتر است

منبع : بخش طالع بینی بی جامه

مطالب مرتبط

19 نظر

   1. اشکان

    اشتباهه.هر وقت ساعت از ۲۴ بگذره روز جدید شروع میشه در واقع روزش ۱ فروردین هست ولی ساعت ۱۳ سال تحویل میشه یعنی که ۱۳ ساعت بعد از آغاز شدن ۱ فروردین سال تحویل میشه.

    پاسخ
 1. احسان

  ای قربونت برم آتا جون که درستش رو گفتی.
  بابا لحظه تحویل سال روز دوشنبه ۳۰ ام اسفند۹۵ هسته.
  من روز دوشنبه بیکارم ولی روز سه شنبه سر کارم.

  پاسخ
 2. محمد

  درورد بر همه
  اگر لحظه تحویل سال قبل از نیمه روز یعنی ساعت ۱۲ ظهر به قبل باشد آن روز روز اول سال محسوب خواهد شد در غیر این صورت اگر لحظه تحویل سال بعد از نیمه روز یعنی بعد از ساعت ۱۲ ظهر باشد مثل سال ۹۶، آن روز، روز پایانی سال قبل محسوب می شود. در ضمن سال ۹۵ یک سال کبیسه با ۳۶۶ روز می باشد، پس اسفند ۳۰ روزه است و لحظه تحویل سال ۹۶ در روز دوشنبه ۳۰ اسفند خوهد بود.

  پاسخ
 3. کاوه میثاقیان

  امسال سال کبیسه هستش. گردش زمین به دور خورشید ک سال کبیسه نمیشناسه ۳۰ اسفند زمین سر جای خودش میرسه ک سال تحویل میشه

  پاسخ
 4. سال نو نامبارک

  ای کاس دنیا نابود بشه سال نو خخخخخخخخخخخخخ مال پولداراس…ماکه سر کاریم عید دیگه کیلو چنده…برا فقرا هیچ عیدی وجد ندارد

  پاسخ
 5. lk,]v

  سال یک عدد است که جابجا میشود مهم نیست مهم این است که هرچه عدد برزگتر میشود طبق روال طبیعی ما هم باید به سمت جلود پیشرفت فکری بهتری داشته باشیم واجب است که رویه وتفکراتمان را به روز کنیم ومطابق با نیازهای خود ومردم دنیا عمل کنیم نه خود رای و سرکش باشیم وتنها خودمان را قبول داشته باشیم.

  پاسخ
 6. فرهاد

  سلام
  پیشاپیش سال نو مبارک باشه
  دارم به این فکر میکنم از لحظه تحویل سال تا ساعت ۱۲ شب سال ۹۵ به حساب میاد یا نه خخخ تا ۱۲ شب بلا تکلیفیم خوب

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *