آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

ویژه

فروش فیلم «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان را پس از سه هفته اکران در سینماهای تهران و شهرستان‌ها به چهار میلیارد تومان رسید.

فیلم «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران هم تاکنون در تهران و شهرستان‌ها چهار میلیارد تومان فروش داشته و میزان فروش فیلم «ایستاده در غبار» هم با احتساب سینماهای هنر و تجربه به دو میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسیده است.

 

فروش فیلم دراکولا, دانلود فیلم دراکولا,

فیلم «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی هم پس از ۱۲ هفته اکران در کشور ۱۱ میلیارد تومان فروخته است و اکران هر چهار فیلم یاد شده همچنان در سینماهای کشور ادامه دارد.

همچنین فیلم «من» به عنوان یکی دیگر از فیلم‌های روی پرده سینماها به فروش نیم‌میلیاردی رسیده است.

فیلم «من» در ۱۰ سالن در شهرستانها نیز تاکنون ۱۱۰ میلیون تومان فروخته است.

فروش فیلم «ناردون» پس از گذشت دو هفته از زمان اکران‌اش به یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان رسید که از این رقم ۹۰۰ میلیون تومان آن به تهران اختصاص دارد.

«ناردون» در ۲۷ سینما تهران نمایش داده می‌شود و اکران آن در ۳۰ سینما شهرهای دیگر هم به تازگی آغاز شده است.

فیلم «دزد و پری» به کارگردانی حسین قناعت هم تا ۴ شهریورماه و پس از پنج هفته از شروع اکران در تهران ۵۰۰ میلیون تومان فروخته است.

فروش کلی این فیلم در کشور ۶۵۰ میلیون تومان اعلام شد.

فیلم «آب نبات چوبی» به کارگردانی حسین فرح‌بخش نیز در حال حاضر ۲۳ سالن سینمایی را در تهران در اختیار دارد و تا پایان روز سه‌شنبه ۱۶۴ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «زاپاس» تا شب گذشته چهارم شهریورماه در تهران دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است و فروش روز پنجشنبه هم ۲۷ میلیون تومان بوده است.

حتما بخوانید  نامزدهای اسکار 2016 معرفی شدند

اکران «زاپاس» در تهران و شهرستان‌ها همچنان ادامه دارد و رقم فروش در کل کشور به چهار میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان رسیده است.

همچنین فیلم «امکان مینا» پس از سه هفته، ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *