بیوگرافی Dan Bilzerian

خرید ادکلن

دن بیلزریان در سال ۱۹۸۰ در شهر تامپا ایالت فلوریدا آمریکا به دنیا آمد. مادرش «جون بیلزریان» و پدرش «جان بیلزریان» بودند. جد پدری اش ارمنی هستند. دن یک برادر به نام «ادام» دارد. دن ۴ سال در ارتش خدمت کرد. او در سال ۱۹۹۹ در ارتش ثبت نام کرد. بعد از ارتش، دن در دانشگاه فلوریدا ثبت نام کرد و شروع به تحصیل در رشته تجارت و جرم شناسی کرد. او به عنوان بازیکن حرفه ای پوکر در مسابقات جهانی سال ۲۰۰۹ برنده شد و مبلغ ۳۶/۶۲۶ دلار برنده شد. او یکی از بنیانگذاران پوکر آنلاین «ویکتوری پوکر» است. در سال ۲۰۱۰ به عنوان یکی از بامزه ترین پوکربازان از سوی «مجله بلاف» انتخاب شد. در ۹ مارچ ۲۰۱۱ و در مسابقه سرعت بنده ۳۸۵ هزار دلار شد. بیلزریان در سال ۲۰۱۳ در اولین فیلم خودش در الیمپوس سقوط می‌کند بازی کرد. «دن» سال ۲۰۱۳ یک میلیون دلار در فیلم تنها بازمانده که خود یکی از بازیگران آن بود، سرمایه گذاری کرد. او اکنون در فیلم‌های متعددی مشغول بازیگری است.

Dan Bilzerian, دن بیلزریان, زندگینامه Dan Bilzerian, بیوگرافی Dan Bilzerian, تصاویر Dan Bilzerian, عکس های Dan Bilzerian

[irp]

اگر میتونستید جاتون رو با مرد دیگری در زندگی عوض کنید اون فرد چه کسی بود؟
شاید تا چند وقت پیش اغلب مردان Hugh Hefner رو انتخاب میکردند.
در مورد زنها هم راستش نمیدونم زنها دوست دارن جاشون رو با چه زنی عوض کنن ولی از این نظر که خاطرخواه چه مردی هستن بعد از Hugh Hefner نام هایی مثل George Clooney, Tom Brady, Derek Jeter, Jack Nicholson, Charlie Sheen و دوست پسرای Kate Upton به ذهن میرسه.

بگذریم اگر در اینستاگرام فعال باشید این روزها از هر مردی بپرسیم که دوست داری جای چه کسی باشی و همچنین از هر زنی بپرسی دوست داری با چه مردی باشی بدون شک جواب خواهند داد Dan Bilzerian!!
Dan Bilzerian کیست و چرا او رشک برانگیز ترین مرد جهان در حال حاضر است؟
Dan Bilzerian بازیکن 32 ساله حرفه ای پوکر است که به لطف عکسهای بی پایان که دایما از سبک زندگی خود در اینستاگرام آپلود میکند به او لقب “شاه playb*oy اینستاگرام” را داده اند.
عکس هایی مملو از جت های شخصی ، کیسه های پول ، کشتی های شخصی ،ماشین های گران و پارتی های سرشار از دختران و خانم های زیبا ، و دخترانی که دایما دور دَن حلقه زده اند.
عکسهای او آنقدر دیوانه وار است که خود Hugh Hefner (شاه حقیقی playb*oy) هم ممکن است به او حسودی کند.
Dan Bilzerian, دن بیلزریان, زندگینامه Dan Bilzerian, بیوگرافی Dan Bilzerian, تصاویر Dan Bilzerian, عکس های Dan Bilzerian
” به دلیل نا مناسب بودن اغلب تصاویر ، از گذاشتن تصاویر دیگر در این مقاله معذوریم”

دَن اولین بار چندین ماه پیش وقتی تعداد دنبال کننده های او در اینستاگرام به طور باور نکردنی ناگهانی افزایش یافت در رادار ما قرار گرفت .
ما کشف کردیم که او یک بازیگر نه چندان موفق است که در فیلم های “Olympus Has Fallen”, “Lone Survivor”, “The Other Woman”, “Equalizer” بازی کرده است.
او همچنین یک قمار باز و شریک در تاسیس شرکت Victory Poker نیز است.
داستان دَن مشابه سایر داستان های عامیانه افراد زحمت کشیده پولدار نیست.
پدرش Phil Bilzerian در سال 1980 یک سهام دار خصوصی بود که با مسائل حقوقی فراوانی رو به رو بود . او سرانجام در سال 2001 اعلام ورشکستگی کرد که تنها 15 هزار دلار سرمایه دارد و دارای 140 میلیون دلار بدهی !!
بر خلاف مسائل حقوقی و مالی پدرش ما تخمین میزنیم دَن امروز حداقل 100 میلیون دلار ثروت دارد! و این رقم دایما در جال افزایش است.
همین هفته پیش دَن تنها در یک بازی پوکر 10.8 میلیون دلار برنده شد و بلافاصله بعد از آن با یک جت شخصی برای جشن به مکزیک رفت.
این در حالی است که او در سری مسابقات پوکری که در سال 2009 در شش مرحله برگزار شد رتبه 180 ام را بدست اورد و چیزی بیشتر از 36 هزار دلار برنده نشد!
به راستی چه رابطه ای بین ثروت این پدر و پسر میتواند وجود داشته باشد؟

اطلاعات بیشتر:
*او سرباز ارتش بوده و 4 سال است از ارتش خارج شده است.
*او میگوید دو روز قبل از فراغت از تمرینات نیروی دریایی و گرفتن درجه از ارتش بیرون انداخته شده
*در سن 30 سالگی از دو حمله قلبی جان سالم بدر برد.
*او کلکسیونر سلاح نیز میباشد.
*او به ریش های خود علاقه خاصی دارد و همچنین پاهایی پر مو دارد!

[irp]

منبع : وب نگین

لینک کوتاه : https://www.bijame.com/?p=6675

1 نظر
  1. مورچه سیا می گوید

    اگه مستندی که درموردش ساخته شده باشه رو دیده باشید میدونید که با دلیل و مدرک نشون میدن چسی نیست و همش دروغه و فقط مجازی همه چی تمومه و درواقعیت هیچی نداره و کلی بدهکاره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.