ترفندهای مد و پوشاک که باید در پاییز بدانید

خرید ادکلن

ما در اینجا نکاتی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با رعایت آنها در پاییز، خوش تیپ تر از همیشه بدرخشید.

پاییز فصلی است که مدام شما را غافلگیر می کند. یک روز گرم و آفتابی و روز دیگر سرد و بارانی است. به همین دلیل مدیریت لباس های متنوعی که در این فصل به تن می کنید نیز سخت است. اما نگران نباشی.

تا کردن آستین
بهترین روش برای بالا زدن آستین هایتان این است که آنها را یک بار از روی آرنج تان تا کنید، سپس بار دیگر یک تای کوچک تر بزنید تا بالای آرنج تان قرار گیرد.

ترفندهایی برای پوشش,پوشش لباس های پاییزی

بهترین روش برای بالا زدن آستین هایتان مانند تصویر است

دکمه های سویشرت
بستن دکمه های سویشرت نیز استراتژی مخصوص خود را دارد. به عنوان مثال شما می توانید دکمه های بالایی را ببندید یا باز بگذارید اما دکمه های وسطی همیشه باید بسته باشند. در مورد دکمه پایین هم حواس تان باشد که همیشه باید باز باشد.

اگر هم کتی به تن کرده اید که مدرن است و تنها دو دکمه دارد، یادتان باشد که هنگام نشستن همیشه دکمه های آن را باز کنید.

ترفندهای مد و پوشاک,دانستنی هایی درباره مد و پوشاک

دکمه پایین سویشرتتان همیشه باید باز باشد

روی هم پوشیدن لباس ها
این مدل لباس پوشیدن برای فصل پاییز بسیار مناسب است، از این جهت که هوا غیر قابل پیش بینی است و شما می توانید به راحتی لباس هایتان را کم یا زیاد کنید. اما پوشیدن چند دست لباس روی هم به همین سادگی هم نیست. چیزی که شما باید بدان توجه کنید این است که لباس های نازک تر و سبک تر را زیر و لباس های کلفت تر و ضخیم تر را روی آنها بپوشید تا در صورتی که احساس گرما یا سرما کردید، بتوانید به راحتی آنها را جابه جا کنید.

نحوه تا زدن آستین پیراهن,نحوه لباس پوشیدن در پاییز

روی هم پوشیدن لباس برای فصل پاییز بسیار مناسب است

تا کردن سویشرت
مهم نیست که جنس سویشرت تان از چیست، آویزان کردن آنها، موجب کش آمدن شان می شود. پس اگر می خواهید جلوی دفرمه شدن آنها را بگیرید، آنها را تا کنید.

پوشش لباس های پاییزی,لباس و مد در پاییز

مهم نیست که جنس سویشرت تان از چیست، آویزان کردن آنها، موجب کش آمدن شان می شود

کفش
سعی کنید در فصل پاییز هر چند روز یک بار کفش تان را عوض کنید زیرا رطوبت این فصل موجب خرابی آن می شود و شکل آن را در مدت زمان کوتاهی تغییر می دهد.

دانستنی هایی درباره مد و پوشاک,ترفندهایی برای پوشش

سعی کنید در فصل پاییز هر چند روز یک بار کفش تان را عوض کنید

سایز پیراهن 
اگر موقع نشستن، دیدید که دکمه های پیراهن تان کشیده شد، بدین معنی است که باید به دنبال پیراهنی با سایز بزرگ تر باشید. اگر هم پیراهنی که به تن کرده اید روی سر شانه هایتان به خوبی ننشست، بدین معنی است که بزرگ تر از سایز تن تان است.

تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز,اصول و نحوه پوشش لباس در پاییز

بهتر است پیراهن هایتان در فصل پاییز هم سایزتان باشد

کیسه های شستشو
این کیسه ها برای شستن لوازم کوچک مانند جوراب، بند ساعت و دیگر لوازم ریزی که احساس می کنید احتیاج به شستشو دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس و مد در پاییز,نحوه تا زدن آستین پیراهن

از کیسه های کوچک می توانید برای قرار دادن لوازم کوچک استفاده کنید

خشک کن
ماشین خشک کن برای تمام لباس ها مناسب نیست. برخی از آنها را نه تنها خشک نمی کند بلکه به آنها آسیب هم می رساند. به همین دلیل، اگر می خواهید که دوام آنها بیشتر شوند و سایزشان تغییر نکند، آنها را به طور طبیعی خشک کنید.

نحوه لباس پوشیدن در پاییز,تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز

ماشین خشک کن برای تمام لباس های پاییزی مناسب نیست

شلوار جین
دلیل اینکه می‌گویند شلوار جین را زیاد نشویید این است که از شکستن الیاف پارچه کتانی زبر جلوگیری شده و رنگ نیلی آن و خشک بودنش، که ممکن است در ابتدا ناراحت کننده به نظر برسد، حفظ شود. به جای آن کافی است شلوار جین تان را در فریزر بگذارید تا بوی بدش گرفته شود. در این صورت مجبور نیستید که آن را هر ماه داخل ماشین لباسشویی بیاندازید.

تکنیک های لباس پوشیدن در پاییز,دانستنی هایی درباره مد و پوشاک

شلوارهای جین را زیاد نشویید

برطرف کردن بوی نا
سویشرت ها، به این دلیل که کل تابستان را در کمد لباس و دست نخورده می گذرانند، بوی نا می گیرند. برای برطرف کردن آن می توانید از سشوار استفاده کنید. فقط حواس تان باشد که مدت آن کوتاه باشد زیرا ممکن است گرمای زیاد به لباس تان آسیب برساند.

گردآورنده : گروه مد و فشن بی جامه

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.