تقویت ناخن با چند راهکار

خرید ادکلن

استفاده از تقویت کننده ناخن برای ناخن های ضعیف در مدت زمان کوتاه مناسب است اما در طولانی مدت ( سه هفته به بالا ) خواهید دید که ناخن ها زیادی سفت شده اند و این مسله باعث ورقه ورقه شدن و شکننده شدن ناخن می شود .

تقویت ناخن

این باور اشتباه که ناخن سالم و خوب ، ناخن های سفت و محکم هستند اشتباه است ، این گونه مواد تقویت کننده ناخن بیشتر مضر هستند روش بهتر این است که شما پس از هربار شسشتو به ناخن های خود کرم دست و روغن گیاهی بزنید این عمل باعث می شود که ناخن های شما زیبا ، جذاب شود و استحکام مناسبی پیدا کند .

لاك هاى كهنه و قديمى را از روى ناخن ها پاك كنيد. براى پاك كردن لاك روى ناخن ابتدا يك قطعه پنبه به آستون آغشته كرده و روى ناخن لاك زده خود بگذاريد چند ثانيه صبر كنيد سپس با يك حركت سريع و محكم لاك را پاك كنيد. اين كار را چند بار تكرار كنيد تا تمام لاك روى ناخن پاك شود.

تقویت ناخن
با استفاده از يك سوهان ناخن به ناخن شكل و فرم دهيد. سوهان را از گوشه ها به سمت مركز نوك ناخن بكشيد. به طور رفت و برگشتى سوهان را حركت ندهيد چون اين كار باعث ايجاد رگه ها و ريش ريش هايى در نوك ناخن شده و در نتيجه ورقه ورقه مى شود.

دست ها را با آب گرم صابونى به مدت چند دقيقه نگه داريد تا جرم زير ناخن ها پاك شود.
حال نوبت لاك زدن است. هيچ دليلى وجود ندارد كه شما پول خود را براى انواع مختلف لاك مانند پر كننده ها، پوشش هاى پايه، پوشش هاى رويى، تقويت كننده هاى ناخن به هدر دهيد. پس از زدن لاك ناخن، يك لاك براق كننده بدون رنگ روى لاك خود بزنيد. اجازه دهيد تا خشك شود. ممكن است بخواهيد كه لاك رويى خود را دوباره بزنيد. اين كار ناخن شما را مستحكم خواهد كرد و از شكستن و ريش ريش شدن آن جلوگيرى مى كند.
در نهايت يك كرم مرطوب كننده يا لوسيون مرطوب كننده به ناخن هاى دستتان بماليد. اين كار ناخن را نرم كرده و از ورقه ورقه شدن آنها جلوگيرى مى كند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.