ردپای شبح دختری در موزه ای در سیبری

خرید ادکلن

کارمندان یک موزه در کراسنویارسک در سیبری پس از مشاهده عکس‌های قدیمی به طور تصادفی متوجه دختری شدند که در بیش از ۲۰ تصویر لباس سرتاسر سفید بر تن و در همه تصاویر ژست کاملا مشابهی به هم دارد.

شبح در موزه

به نقل از راشا تودی نوشت: محققان موزه محلی «لر» در کراسنویارسک پس از بررسی دست کم ۲۰ عکس و ۴ نگاتیو قدیمی که بین سال‌های ۱۸۹۹ تا ۱۹۰۸ میلادی گرفته شده، متوجه پدیده مرموزی شدند.بنابر این گزارش، دختری با لباس سفید سرتاسری در تمامی این تصاویر ژست مشابهی دارد. «ایلیا کولینسکی»، محقق برجسته این موزه می‌گوید: تجهیزات مدرن به ما امکان مشاهده او را داد. زمانی که به عکس‌های قدیمی نگاه می‌کنی، او را نمی‌بینی اما وقتی که این تصاویر را با کیفیت بالا اسکن و سپس زوم کردیم، متوجه حضورش شدیم. تاکنون این عکس‌ها در کتاب‌های زیادی به چاپ رسیده اما هیچ کس متوجه او نشده بود.

وی در ادامه گفت: او همیشه یک ژست دارد، لباس‌ها و کفش‌هایش یکی است. هیچ گاه نمی‌خندد و گویی غمگین است.

پس از انتشار این عکس‌ها، کارمندان این موزه امیدوارند که فردی او را معرفی کند. این محقق برجسته در ادامه گفت: ممکن است او دختر یا از اقوام عکاس باشد. علاوه بر این، در پشت این عکس‌ها آثار پارگی دیده می‌شود به گونه‌ای که انگار از آلبوم عکس کنده شده باشد. اگر همه این‌ها حدس و گمان باشد، نتیجه می‌گیریم که او یک شبح است!

شبح در تصاویر موزه سیبری,شبح در موزه شبح در تصاویر موزه سیبری,شبح در موزه شبح در تصاویر موزه سیبری,شبح در موزه شبح در تصاویر موزه سیبری,شبح در موزه شبح در تصاویر موزه سیبری,شبح در موزه

منبع : ایسنا

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

لینک کوتاه : http://tinyurl.com/h5gcteo

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.