علت تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان ) چیست؟

خرید ادکلن

علت تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان ) چیست؟

 

تیرگی واژن و اندام تناسلی زنان بنا به علل و دلایل متعددی بروز می کند و به واقع بسیار ناخوشایند است.قبل از انکه برای درمان و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان ) توصیه ای داشته باشیم بهتر است علت را بشناسیم تا با حذف و کاهش این موارد به طور طبیعی طیف رفع تیرگی واژن را سرعت ببخشیم.

 

علت تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان ) چیست؟,رفع تیرگی واژن با لیزر,کرم روشن کننده ناحیه تناسلی سروینا,کرم سفید کننده ناحیه تناسلی

 

 

دلیل و علت اصلی سیاهی و تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان)

1- پوشیدن شلوارتنگ :یکی از مهم ترین و اصلی ترین علل تیرگی پوست وازن استفاده از شلوار و لباس زیر تنگ است .
2-استفاده از ژیلت و یا تیغ کهنه برای اصلاح موهای واژن
3- استفاده زیاد از تیغ و ژیلت برای از بین بردن موهای واژن
4- پیاده روی و راه رفتن زیاد
5- برخی از داروها ، با استفاده از برخی داروهای خاص شما متوجه تغییر رنگ پوست واژن خواهید شد که در این صورت با تجویز پزشک برای قطع و یا کاهش دفعات مصرف اقدام کنید.
6- هورمون های و اختلالات هورمونی
7- استفاده از لباس زیر (شورت ) پلی استری غیر گیاهی:علاوه بر انتخاب جنس مناسب و ضد حساسیت لباس زیر بایستی روزانه ان را تعویض کنید.
راههای درمان و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان): با روشهای خانگی و گیاهی
پیشنهاد کانال خانوادگی به شما استفاده از ماسکهای گیاهی و طبیعی است که بدون ترس از عوارض می توان استفاده کرد فقط تنها نکته استفاده از آبلیمو است که اگر بعد از مصرف احساس سوزش کردید به سرعت باید ان را از روی پوست بشویید. ماسکهایی که برای رفع تیرگی واژن (آلت تناسلی زنان) مناسب هستند شامل:
ماسک ماست و آبلیمو برای رفع سیاهی و تیرگی واژن:
لایه ی نازکی از ترکیب مقداری ماست و چند قطره آبلیمو را به محل بمالید و بعد از 20 دقیقه با آب ملایم بشویید.

 

 

ماسک لیمو و زردچوبه
با ترکیب آبلیمو و زردچوبه خمیری تهیه کنید و برای رفع سیاهی اندام تناسلی روی محل بمالید. بعد از 10 الی 15 دقیقه ماسک را از روی پوست بشویید.

ماسک جوش شیرین
جوش شیرین علاوه بر خاصیت درمانی عفونت و باکتری واژینال اگر با چند قطره آب لیمو ترکیب شود به خوبی می تواند سیاهی و تیرگی پوست را در ناحیه آلت تناسلی زنان از بین ببرد.

 

علت تیرگی واژن ( اندام تناسلی زنان ) چیست؟,رفع تیرگی واژن با لیزر,کرم روشن کننده ناحیه تناسلی سروینا,کرم سفید کننده ناحیه تناسلی

 

 

روش خانگی رفع سیاهی و تیرگی واژن (اندام تناسلی) با ماست و پرتقال:

ماسک بعدی که برای درمان و رفع تیرگی واژن با تاثیر قوی مورد استفاده قرار گیرد ماسک ماست و پرتقال است.

برای تهیه این ماسک کافی است ماست و پرتقال پوست کنده را با مقدار کمی پودر جو دوسر مخلوط کرده و یک خمیر تهیه کنید. این یکی از بهترین و قوی ترین ماسک های خانگی برای درمان و رفع تیرگی واژن است.باقی ماندن این ماسک روی محل به مدت 15 الی 20 دقیقه کافی است.
اگر پوست شما به مواد خاصی حساسیت دارد ، برای نتیجه گرفتن اصرار نکنید و آن ماده خاص را استفاده نکنید و به پوست خود اسیب نرسانید . بهترین روش برای پوست خودتان را برگزینید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.