فال روزانه جمعه 11 دی 1394

خرید ادکلن

فال روزانه جمعه 11 دی 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولدتان برای شما شروع تازه ای خواهد بود و انگار دوباره از مادر متولد شده اید. شما پوست قدیمیتان را انداخته اید و سر زنده و سر حال شده اید و آماده اید تا رشد کرده و تبدیل به فرد تازه ای شوید. از فرصتی که دارید استفاده کنید و با داشتن برنامه و رویکردی کاربردی قدم به قدم به سوی اهدافتان پیش بروید و امسال یکی یکی آنها را به دست بیاورید. اگر به اندازه کافی تلاش کنید ثمره زحمات خود را خیلی زودتر از آن چه فکرش را بکنید به دست خواهید آورد. کاری که زمستان امسال آغاز خواهید کرد تا اردیبهشت شروع به نتیجه دادن خواهد کرد و نشانه های موفقیت را خواهید دید. امسال شما انرژی کافی و منطق لازم برای ایجاد تحولاتی اساسی در زندگیتان را خواهید داشت. اگر می خواهید در زمینه روابط عاطفی نیز به موفقیت برسید باید تکلیفتان را با خودتان روشن کنید و ببینید در انتظار چه چیزهایی هستید.
فـال روزانـه - Daily Omen

تغییراتی در زندگی عاطفیتان دارند به وجود می آیند که ذهن شما را به پیچیدگی های رابطه تان مشغول کرده اند. این تغییر غیر منتظره می تواند شروع تازه ای برای شما باشد که شما را از پیله ای که به دور خودتان پیچیده اید بیرون خواهد آورد. خودتان را محدود نکنید و فرصت هایی که در انتظارتان خواهند بود را با آغوش باز پذیرا باشید. مسئولیت های بسیار زیادی که در رابطه با خانواده، کار و دوستانتان دارید امروز شما را حسابی به خود مشغول کرده اند. شاید احساس کنید که تمام بار سنگین دنیا روی دوش شما قرار داده شده است. شما خسته اید! شاید لازم باشد تعهدات خود را بار دیگر از نظر بگذرانید، شاید مهربانی ذاتیتان باز هم برایتان دردسرساز شده است!

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که بعد از یک هفته سخت کاری داشتن یک روز سرشار از آرامش و استراحت کردن کاری بسیار منطقی به نظر می رسد، شما امروز نمی توانید یک جا بمانید و ذهنتان پر از ایده هایی است که به نظر خودتان فوق العاده هستند و باید هر چه زودتر عملی شوند. ولی بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا ممکن است ایده هایتان آنقدر ها هم که خودتان فکر می کنید خارق العاده نباشند. قبل از انجام کارهای جنون آمیزی که بعدها موجب پشیمانی خواهند شد به نصیحت دوست قابل اعتمادی که می خواهد شما را راهنمایی کند گوش کنید. قرار نیست همه چیز طبق برنامه های شما پیش برود، پس انعطاف پذیر باشید و از کمک های اطرافیانتان نیز استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دوستانتان با بهم ریختن برنامه هایی که از قبل چیده بودید و به همکاری آنها وابسته بوده ممکن است به نظرتان غیر قابل اعتماد و بی وفا برسند. این موضوع کمی برای شما دردسر ساز خواهد شد، زیرا بخاطر آنها در عملی کردن برنامه هایتان با مشکل مواجه خواهید شد. متاسفانه باید قبول کنید که فعلا نمی توانید روی کمک و حمایت دیگران حساب کنید. از کسی انتظاری نداشته باشید، ولی اگر آنها خواستند به شما کمک کنند از آنها قدردانی کنید. امروز نسبت به برخی از عقاید و باورهای خودتان دچار تردید شده اید، تردید پیدا کردن بسیار طبیعی است، ولی نباید در این مرحله باقی بمانید و هر چه زودتر باید از آن گذر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شهرتی که در میان خانواده و آشنایانتان دارید امروز ممکن است به شدت تغییر کند. اگر یکی از ایده های عجیب و غریبتان به نتیجه های قابل قبولی برسد همه به شما به چشم یک نابغه تمام عیار نگاه خواهند کرد. اگر با شکست کوچکی مواجه شدید دلسرد نشوید، این تنها نشانه ای است برای شما تا به چیزهایی که به توجه فوری شما نیاز دارند بپردازید. شرایط موجود دارند تغییر می کنند و نباید سعی کنید به گذشته بچسبید. جهتی که در پیش گرفته اید را مجددا بررسی کنید و خیلی سریع نقشه های جدیدتان را عملی کنید. بخت همیشه با کسانی یار است که شجاعت و جسارت به خرج می دهند و آینده را با آغوش باز پذیرا هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دلتان می خواهد درها را ببندید تا هر نوع سر و صدای خارجی را نشنوید. با این حال همه چیز دارد آنقدر سریع پیش می رود که حتی اگر دوست نداشته باشید هم مجبور هستید خودتان را با سرعت شدید تغییرات هماهنگ کنید. هر تلاش اشتباهی برای حفظ وضعیت فعلیتان بیهوده است. هر چقدر در برابر آینده مقاومت کنید سریعتر از راه خواهد رسید. خودتان را به دست زمان سپرده و با موسیقی آن برقصید. هیجان را جایگزین وحشت کنید و ناشناخته ها را در آغوش بگیرید. شاید دلتان بخواهد که بعد از ظهر امروز را با عشقتان بگذرانید، ولی شرایط ایجاب می کند که به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید و این موضوع شما را خیلی ناراحت می کند، ولی شاید بتوانید کمی دیرتر همدیگر را ببینید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما معمولا خیلی محتاطانه و منطقی برخورد می کنید، ولی امروز به صورت ناگهانی وسوسه شده اید که پایتان را از ناحیه امن خود فراتر گذاشته و دیگران را با تمایلتان به ریسک کردن تعجب زده کنید. درواقع حتی اگر خودتان احتیاط کنید و نخواهید هم کمی ریسک و ماجراجویی در انتظارتان خواهد بود. دلتان می خواهد از زندگی یکنواخت خودتان فرار کنید و کاهای تازه ای انجام دهید. اگر این احساس طی یکی دو روز آینده برطرف نشد بهتر است نگاهی جدی و عمقی به زندگیتان بیندازید. شاید لازم باشد برخی تغییرات اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. فرصت های بسیاری در انتظارتان هستند و زندگی کوتاه تر از آن است که کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پیدا کردن حد وسط برایتان کار بسیار سختی است و عکس العمل هایتان نسبت به مسائل مختلف یا بسیار زیاد و اغراق آمیز هستند و یا با بی تفاوتی بیش از اندازه ای به آنها واکنش نشان می دهید. این موضوع باعث دلخوری شما از دیگران خواهد شد، زیرا در حالی که خودتان فکر می کنید انتظار زیادی از دیگران ندارید، به نظر آنها دارید بیش از حد زیاده طلبی می کنید. قبل از این که در مورد خواسته ها و انتظاراتتان با دیگران حرف بزنید کمی راجع به آنها فکر کنید. خوشبختانه این بی تعادلی و افراط و تفریط بیش از اندازه طی یکی دو روز آینده برطرف خواهد شد و می توانید به صورت صحیح و منطقی در مورد خواسته هایتان صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دلتان می خواهد به سوال های بی جوابی که ذهنتان را درگیر کرده اند بپردازید و برایشان جواب های منطقی پیدا کنید. موضوع مورد علاقه تان هر چیزی که باشد خیلی زود و راحت پیچیده ترین مباحث و مفاهیم آن را نیز درک خواهید کرد، پس امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن به ویژه برای دانشجویان می تواند باشد. ولی این را نیز به یاد داشته باشید که نیازی نیست با پرداختن به مسائل و مباحث منطقی قلبتان را نادیده بگیرید. هیچ راه فراری از احساساتتان نیست و باید به آنها نیز رسیدگی کنید. پس بعد از پرداختن به درس هایتان و فکر کردن به مسائل فلسفی وقتی را هم برای کسی که دوست دارید در نظر بگیرید و او را از خود آزرده نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید امروز در آغاز کار فکر کنید دارید خیلی منطقی و به روشی کاربردی کارهایتان را پیش می برید، ولی در نهایت به احتمال زیاد به احساسات خود اجازه خواهید داد که مهار کارها را در دست بگیرند. امروز ممکن است به خاطر ورزش مورد علاقه تان یا پرداختن به سرگرمی های خودتان و یا هر دلیل دیگری رابطه ای که تازه آغاز کرده اید را به خطر بیندازید و دلتان بخواهد که به حال خودتان گذاشته شوید. ولی لزومی ندارد که برای پرداختن به این کارها کسی که دوست دارید را از خودتان آزرده کنید. شما می توانید با هم به این فعالیت های هیجان انگیز بپردازید و یا راه دیگری پیدا کنید که به نفع هر دویتان بوده و به رابطه تان لطمه ای وارد نکند.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شرایط موجود در منزلتان پیچیده به نظر می رسند و نمی دانید چکار کنید، در نظر دارید که با سیاستی کنترل امور را در دست بگیرید، ولی همین که شروع به صحبت کردن کنید احساسات همه فوران خواهد کرد. ولی این موضوع نتایج خوبی می تواند به همراه داشته باشد، زیرا باعث می شود بحث هایی که مدت ها پیش باید مطرح می شده اند به میان کشیده شده و حل شوند. حتی اگر در ابتدا حال و هوای منزلتان طوفانی شود هم پس از این که همه این فرصت را بیابند که حرف هایشان را بزنند هوایی صاف را تجربه خواهید کرد! سعی کنید ساعات پایانی روز تا جای ممکن از تنش و درگیری دوری کرده و به خودتان استراحت دهید تا بتوانید هفته خوبی را آغاز کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز منطق و احساساتتان در جدال با یکدیگر هستند، به ویژه اگر وسوسه شده باشید رفتارهایی از خودتان نشان دهید که با ارزش های اصلیتان در تناقض باشند این جدال شدت بیشتری خواهد یافت. دلتان می خواهد امیال درونیتان را دنبال کنید، ولی از طرفی می دانید که تعادل زندگیتان را بهم خواهید زد و از طرفی هم سرکوب کردن خواسته تان آن را از بین نخواهد برد. در هر صورت تصمیم با خودتان است! اکنون فرصتی دست داده است تا زخمی که مدت ها در قلب خود مخفی کرده اید را درمان کنید. چیزهایی که آزارتان می دهند را حل کنید، خودتان را ببخشید و به مسیرتان ادامه دهید، اجازه ندهید این زخم کهنه شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که امروز تعطیل است ذهن شما درگیر آینده کاریتان و اهداف و برنامه هایی است که برای آن دارید. خوشبختانه حس وظیفه شناسی شما باعث شده است که با اراده و پشتکار وظایفتان را دنبال کنید. ولی اگر همیشه از همان راه های قدیمی استفاده کنید به نتایج تازه ای نخواهید رسید و همه چیز مثل قبل باقی خواهد ماند. امروز در ارتباطات خود با دیگران، چه از طریق ایمیل، چه در تماس های تلفنی و چه در برخوردهای حضوری جسور و بی پروا باشید. فرصتی که برای برقراری روابط جدید دست می دهد را از دست ندهید زیرا ممکن است با کسی آشنا شوید که شما را به جاهایی ببرد که تا به حال در خوابتان هم ندیده اید.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.