فال روزانه جمعه 30 دی 1394

خرید ادکلن

فال روزانه پنج شنبه 30 دی 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 30 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر واقعا می خواهید خوش بگذرانید، امروز که روز شماست بهترین فرصت برای این کار است. مهم نیست تنها هستید یا که تولد خود را با دوستان و اقوام تان می گذرانید، هر کاری که برایتان لذت بخش است را انجام دهید. بازی با کودکان هم می تواند روحیه شما را تغییر و احساس جوان بودن رابه شما منتقل کند. از همین امروز وقت بیشتری برای اولویت های زندگی خود بگذارید. قلب تان را از هر چه تاریکی است دور و فضا را برای اتفاق های خوب باز کنید. امسال سالی پر از شادی و عشق برای شما است. از تک تک لحظات آن لذت ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شاید کار کردن با شیوه های قدیمی را ترجیح دهید اما امروز یکی از دوستان تان شما را با یک تکنولوژی آشنا می کند که کارتان راحت تر از قبل خواهد شد و سریع تر می توانید پروژه های نیمه تمام خود را به اتمام  برسانید. ذهن شما آماده است و خلاقیت لازم را دارید، تنها کافی است آن را به کمک مهارت های فنی خود گسترش دهید. به فکر ایجاد تغییری در رابطه عاطفی خود هستید، اگر از شرایط کنونی راضی می باشید، آن را یک پله به جلو ببرید. مطمئن باشید که این کار به نفع هردویتان است و حس امنیت تان را نسبت به قبل افزایش خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

پس از مطالعه کتاب، روزنامه یا تماشای تلویزیون و جستجو در اینترنت، اطلاعاتی به دست می آورید که هیجان زده تان می کند. اگر در این مورد با دیگران هم مشورت کنید، به چیزهای بیشتری دست خواهید یافت. شما ایده های جدیدی در سر دارید که با ادغام آنها با اطلاعاتی که به دست آورده اید در کار خود پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید کرد. پیشنهاد می کنیم که کمی فعالیت بدنی داشته باشید، شما باید میان جسم و ذهن خود تعادل برقرار کنید  تا انرژی لازم را برای رسیدن به هدف هایتان به دست آورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تجهیزاتی را که برای تسریع کار خود بدان احتیاج داشته اید، به دست آورده اید فقط باید تا جایی که می توانید در مورد روش کار آن اطلاعات به دست آورید. امروز زمان مناسبی برای بالا بردن مهارت های کامپیوتری تان است. ترکیب کردن هنر با تکنولوژی مدرن را باید در اولویت  کارهایتان قرار دهید. هیچوقت برای یاد گیری دیر نیست، پس این فرصت ها را از دست ندهید. به فردی مدت هاست علاقه دارید، امروز بالاخره این فرصت را به دست می آورید که به او نزدیک تر شوید. شما تفاهم های زیادی با هم دارید، پس در پیشرفت این رابطه امیدوار باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به دنبال اطلاعاتی برای پیش بردن کارهایتان می گردید که ممکن است آنها را از یکی از دوستان یا همکارانتان یا حتی جایی که انتظارش را ندارید، به دست آورید. این اطلاعات می تواند در موفقیت شما تاثیر بسیاری داشته باشد پس از آن بهترین استفاده را بکنید. از رابطه عاطفی اخیر خود ناامید شده اید اما بهتر است به جای دور شدن از شریک زندگی تان، احساسات خود را صادقانه با او در میان بگذارید. این رابطه ارزش تلاش کردن دوباره را دارد پس قدمی غیرمنطقی و تنها از روی عصبانیت بر ندارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد که می تواند بر بالا بردن مهارت هایتان تاثیر زیادی داشته باشد. حتی احتمال دارد در آن جمع با فردی آشنا شوید که به شما یک پیشنهاد کاری می دهد. ذهن شما خلاق و گیرا است بنابراین خودتان را دست کم نگیرید. هر گز تصور نکنید که کارهایتان به چشم نمی آید و برای دیگران ارزش نخواهد داشت بلکه با کمی صبر خواهید دید که چقدر از شما قدرداری می شود. اگر احساس کسالت می کنید، امشب با عشق تان در یک رستوران قرار ملاقات بگذارید و خوش بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت هاست که می خواهید به زندگی خود تغییری دهید اما فرصت آن را پیدا نمی کردید، امروز زمان خوبی برای این کار است و در نهایت به هدف خود می رسید. ممکن است به جایی دیگر نقل مکان کنید یا حتی بخواهید ادامه تحصیل دهید. تصمیم تان هر چه باشد امروز زمان زیادی را از شما می گیرد و مجبورید با افراد زیادی سروکله بزنید. اگر برای اولین بار با فردی قرار ملاقات دارید، مکالمه خود را با سوال هایی چون «کجا زندگی می کنی؟» یا «شغل ات چیست؟» آغاز کنید. در این صورت ایده های تازه ای برای ادامه گفتگو به ذهن تان خواهد رسید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

برقراری ارتباط با دوستان و همکاران، حتی افرادی که کوچک تر از شما هستند، می تواند ایده های جدیدی را در ذهن تان شکل دهد. برای انجام آنچه در ذهن تان می گذرد، عجله نداشته باشید، با صبر به هدف تان خواهید رسید. اگر تصمیم دارید امروز با فردی گفتگو کنید، حواس تان به کلامی که به زبان می آورید باشد. زیرا یک حرف اشتباه می تواند منجر به سوتفاهم شود و تمام اهداف تان را نقش بر آب کند. اگر درست پیش روید، در نهایت راه حل مشکل تان را پیدا خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

صحبت کردن با دوستان نزدیک، کودکان یا شریک زندگی تان در چنین روزی روحیه شما را تغییر خواهد داد. ایده های جدید می تواند تغییرات بزرگی به زندگی یا حتی نگاهتان به زندگی دهد. زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می شود، قلب تان شروع به تپیدن می کند، این حالت شما را نگران کرده زیرا نمی دانید اکنون زمان خوبی برای برقراری رابطه عاطفی است یا خیر. اگر آهسته قدم بردارید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

میهمان هایی که امروز به خانه شما می آیند، ایده های جدیدی  به شما  می دهند که بر افزایش درآمدتان موثر خواهد بود. البته برای رسیدن به هدف تان باید از تکنولوژی های جدیدی چون کامپیتور استفاده کنید. شاید تا به حال علاقه ای به تکنولوژی نداشته اید اما پس از استفاده از آن می بینید که در این مسیر چقدر استعداد دارید. به زودی به یک مراسمی دعوت می شوید که انگیزه های تازه ای به شما می دهد. فقط حواس تان باشد که پول تان را هر جایی خرج نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
ذهن شما گیرا، تند و تیز و پر از ایده های خلاقانه است. مشورت با دیگران در مورد آنچه در ذهن تان می گذرد می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهد و درهای تازه ای را به روی شما بگشاید. در حالی حاضر شرکت در فعالیت های گروهی یکی از ضروریات زندگی شماست. امشب قبل از این که به رختخواب بروید، کمی پیاده روی کنید تا ذهن تان از آنچه نباید، پاک شود و راحت تر به خواب روید.
فـال روزانـه - Daily Omen
ارتباط خود را با روزنامه، کتاب و تلویزیون از دست ندهید زیرا اخبار مفید و به روز را به شما منتقل می کنند و حتی می توانند ذهن شما را در مسیری هدایت کنند که پر از ایده های جدید و فرصت های شغلی فوق العاده ای است. مشورت با افرادی که علاقمندی های مشابهی با شما دارند، نیز می تواند راهی دیگر برای رسیدن به اهدافتان باشد. امروز روزی پر از هیجان و سورپرایز برایتان خواهد بود و درهایی به رویتان گشوده می شود که در خواب هم نمی دیدید. از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen

به دنبال فرصتی برای ایجاد تغییرات در زندگی تان بوده اید که امروز برایتان فراهم می شود. این تغییر ممکن است در زمینه کاری یا حتی تحصیلی تان باشد. شاید خیلی زود در دام عاشقی افتید و دین و دل ببازید اما حواس تان باشد که تنها از روی احساس قدم بر ندارید. همه چیز در ظاهر خوب به نظر می آید اما ممکن است باطن آن به گونه ای دیگر باشد. پس قبل از هر تصمیمی کمی به خود و طرف مقابل تان زمان دهید.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.