فال روزانه شنبه 19 دی 1394

خرید ادکلن

فال روزانه شنبه 19 دی 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 19 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، بهتر است هر چه در گذشته بوده را دور بریزید و فضا را برای چیزهای جدید در زندگی تان باز کنید. شاید بخواهید افرادی را که شما را آزار می دهند، از زندگی تان دور کنید یا حتی برای ایجاد یک تغییر ظاهری موهایتان را کوتاه کنید. پس چرا از همین امروز دست به کار نمی شوید؟ سعی کنید از امنیت اطراف تان اطمینان حاصل کنید و شرایطی را برای خود فراهم کنید که به شما آرامش می دهد. فصل بهار، تغییرات خوبی در زندگی تان به خصوص در زمینه کاری و عاطفی رخ خواهد داد.
فـال روزانـه - Daily Omen

رابطه عاطفی یکی از دوستان تان با شریک زندگی اش بهم خورده و این مسئله بر روحیه شما نیز تاثیر گذاشته است. اگر چه بد نیست آنها را راهنمایی کنید اما سعی کنید طرف فرد خاصی را نگیرید تا برایتان در آینده دردسرساز نشود.  تنها کاری که می توانید بکنید این است که به هر دو بفهمانید که زاویه دید خود را تغییر دهند. مهم نیست که نتیجه کار شما موفقیت آمیز باشد یا نه، در هر صورت شما تلاش خود را کرده اید و این بسیار با ارزش است. برای تغییر روحیه خود، ما ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم. یک پیاده روی ساده هم می تواند حال شما را بهبود بخشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

دور شدن یکی از اعضای خانواده یا عشق زندگی تان، شما را افسرده و غمگین کرده است طوری که حوصله رفتن به بیرون از خانه را ندارید و تمام بعدازظهر  خود را به نشستن در مقابل تلویزیون و عوض کردن کانال ها می گذرانید. اما اگر به کتابخانه سری بزنید و یک کتابی را برای خواندن انتخاب کنید، روحیه تان بهتر از قبل خواهد شد. به علاوه تا برگشت عزیزترین فرد زندگی تان نیز بر اطلاعات تان کمی افزوده خواهد شد. اگر مجرد هستید و به دنبال نیمه گمشده شد، به زودی با فردی در یک میهمانی آشنا خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز قبل در خوردن و آشامیدن زیاده روی کردید، به همین دلیل کمی احساس دل درد و سنگینی می کنید، اگر چه رستوران و کافه گردی در روزهای تعطیل بسیار لذت بخش است اما باید حواس تان به میزان مصرف مواد غذایی و سلامت جسمی تان نیز باشد. برای رهایی از این وضعیت مقدار زیادی آب بنوشید تا بدن تان هیدراته و مواد سمی از آن دور شود. ورزش هم می تواند حس خوبی به شما دهد و کالری های اضافه بدن تان را از بین ببرد. عشق زندگی تان منتظر شنیدن حقایقی از شماست، او را بیش ازین منتشر نگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر به فکر تغییر شغل تان هستید. شک و دودلی به دل راه ندهید زیرا این بهترین انتخاب است. در راهی که پیش رو دارید باید کمی سخت کوش تر باشید، در این صورت درآمد مالی شما نیز افزایش خواهد یافت، اما باید صبر و تحمل خود را نیز بالا ببرید. زندگی عاطفی شما نیز با این تغییر دچار دگرگونی خواهد شد و شما لحظات شیرین تری را تجربه خواهید کرد. خودتان را از موضوعاتی که شما را آزار می دهد پنهان می کنید، اما این راه حل خوبی نیست بلکه باید با اعتماد به نفس کامل مقابل آنها بیاستید و برای اهداف خود بجنگید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر درگیری های زیادی دارید، از نیازهای خود گرفته تا نیازهای خانواده تان و مسئولیت های کاری که روی سرتان انبار شده است. استرس شما زیاد شده و فکر می کنید که ممکن است در  رسیدن به آنها به مشکل بر خورید اما نترسید. کلید موفقیت شما ایجاد تعادل میان کارها و مسئولیت هایتان است. اگر در رابطه عاطفی خود کمی گیج و ناامید شده اید، به جای دوری از شریک زندگی تان بهتر است با او قرارملاقاتی بگذارید و تمام سوتفاهم ها را برطرف کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال یکی از اقوام تان ناخوش است و شما به دلیل این که نمی توانید با او از نزدیک در تماس و جویای حالش باشید، نگران شده اید و استرس دارید. تلفن های شما بی جواب مانده و پیغام هایتان ارسال نمی شود اما سعی کنید  خودتان را کنترل کنید. یادتان باشد که خبر نداشتن به معنی وقوع اتفاقات بد نیست، پس مثبت اندیش باشید و انرژی های منفی را از خود دور کنید. اگر می خواهید روابط عاطفی تان بهتر از قبل شود، احساسات خود را پنهان نکنید و آن را برای فردی که به او علاقه دارید بازگو کنید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خوبی برای ایجاد تغییرات و تصمیم گیری در مورد مسائل مالی نیست. هر چند ممکن است که پیشنهادهای خوبی به شما شود اما دست نگه دارید. بهتر است در مورد صحت اطلاعاتی که به دست تان می رسد، اطمینان حاصل کنید سپس در چند روز آینده در مورد آن تصمیم بگیرید. نگران از دست رفتن این فرصت نباشید، مطمئن باشید که اگر همه چیز صحت داشته باشد، این فرصت به زودی از دست تان در نخواهد رفت. اگر در روابط عاطفی خود به مشکل برخورده اید، تنها تغییر زاویه دیدتان می تواند به شما کمک کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس جذاب بودن می کنید اما به نظرتان این حس هیچ نتیجه ای ندارد زیرا از معشوق تان دور هستید و کسی در اطراف نیست که زیبایی شما را ستایش کند. نگران نباشید زیرا این حس خوب تا دیدار عشق زندگی تان ادامه خواهد داشت. سعی کنید خودتان را با کارهایی که به آنها علاقه دارید، مشغول کنید. در این صورت زمان برایتان راحت تر خواهد گذشت و شما نیز احساس مفید بودن خواهید کرد. با انرژی مثبتی که امروز در فضا پراکنده است، دست به هر کاری بزنید، موفقیت شما حتمی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

خلاقیت شما در چنین روزی کم شده است، به همین دلیل نمی توانید در محیط کار خیلی بدرخشید و به چشم آیید.شاید بهتر باشد که خودتان را با کارهای روزمره و کارهایی که نیازی به خلاقیت و ایده های جدید ندارند، سرگرم کنید تا در زمان مناسب، هنگامی که بار دیگر ذهن تان باز شد و خلاقیت تان گل کرد، به کارهای مهم خود بازگردید. از کمک گرفتن از دیگران نهراسید و خجالت نکشید، آنها می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز کمی درگیر مشکلات مالی تان هستید و پس از کمی بررسی تصمیم گرفته اید برخی خرج های غیرضروری خود را کم کنید. فکر می کنید که درآمدتان ثابت مانده و هیچ پیشرفتی در کار نمی کنید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است. در حال حاضر بهتر است نسبت به خرج کردن پول خود محتاط تر باشید تا همه چیز به شرایط قبلی خود باز گردد. خلاقیت در کار نیز می تواند بر درآمد شما بیافزاید اما تحت هر شرایطی آرامش خود را حفظ کنید. اگر مدتی است به فردی علاقمند شده اید، امروز بهترین زمان برای بروز احساسات است.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر ارتباط تان با عشق زندگی تان کم شده و این شما را آزار می دهد. ممکن است او از حرفی که شما زده اید، دلگیر شده باشد یا حتی به خاطر شرایط خاصی که برای او بوجود آمده مجبور باشد پیش خانواده اش بماند، اما مشکل او هر چه باشد، بهتر است در موردش با او صحبت کنید تا جای هیچ نگرانی و سوتفاهمی باقی نماند. نگران نباشید، او به زودی چون گذشته به سمت شما باز خواهد گشت. اگر مدت ها به فکر یک سفر هستید، حالی زمان مناسبی است. بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
زیاده روی در غذا، باعث شده که کمی ناخوش شوید و نتوانید سر یکی از قرار های خود یا میهمانی که دعوت بوده اید، حاضر شوید. تصمیم درستی گرفتید، بهتر است در خانه بمانید و کمی استراحت کنید. یک حمام آب داغ می تواند حال شما را سر جایش بیاورد. شب هم زودتر به رختخواب روید و به مقدار کافی بخوابید تا فردا با انرژی از خواب بیدار شوید و به کارهای غقب مانده تان رسیدگی کنید. اخیرا در رابطه با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، اگر هر دو بنشینید و با صداقت با هم گفتگو کنید، تمام مشکلات تان حل خواهد شد.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.