فال روزانه یکشنبه 4 بهمن 1394

خرید ادکلن

فال روزانه یکشنبه 4 بهمن 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 4 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! بزرگ ترین چیزی که در روز تولدتان باید برای آن شکرگزار باشید سلامتیتان است. زندگی بدون داشتن سلامتی می تواند بسیار سخت و غیر قابل تحمل باشد. شما در سال گذشته مشکلاتی در رابطه با سلامت خود داشته اید که با نزدیک شدن تولدتان رو به حل شدن رفته اند و با بازگشت سلامتیتان زندگیتان رو به بهتر شدن پیش خواهد رفت. امسال بهترین زمان ممکن برای این است که به مسافرت رفته و کارهای جدید یاد بگیرید، چرا که دلتان می خواهد دنیای خود را گسترش داده و به بینش و آگاهی دست پیدا کنید. با فرا رسیدن بهار خواهید دید که چیزهای زیادی درباره خود و دنیای اطرافتان فرا گرفته اید. امسال با خودتان قرار بگذارید که وقت بیشتری را به کسی که دوست دارید اختصاص داده و به رابطه خود رسیدگی کنید. به شما تبریک می گوییم، شما امسال کارهای خود را به خوبی انجام می دهید!
فـال روزانـه - Daily Omen
احساس می کنید که عواقب تصمیم اشتباهی که گرفته اید به سراغتان آمده اند. به نظرتان افراد دیگری که در این اشتباه با شما شریک بوده اند به راحتی از این مخمصه فرار کرده اند و این تنها شما هستید که باید با این وضعیت روبرو شوید. خودتان را نگران این موضوع نکنید، از امروز اوضاع کم کم روبراه خواهد شد و شما خواهید توانست آنچه ذهنتان را درگیر کرده است به وضوح به زبان بیاورید. به جای این که در مورد کارهایی که روی میزتان انبار شده اند غر بزنید، به سرعت آنها را اولویت بندی کرده و دست به کار انجامشان شوید. بعد از انجام این کارها حتما وقتی برای تفریح و استراحتتان هم بگذارید تا احساس نکنید که زندگیتان در کار کردن خلاصه می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بهترین روز برای وقت گذاشتن برای خانه و خانواده است، پس اگر مجبور به کار کردن نیستید خدا را شکر کنید و مسائلی که به رسیدگی نیاز دارند و مدتی است به خاطر مشغله کاری پشت گوش انداخته اید را مورد بررسی قرار دهید. اگر هم مجبور هستید سر کار بروید بد نیست در وقت های اضافه تان حداقل به این موضوعات فکر کنید تا شاید راه حلی برای مشکلات خانوادگیتان بیابید. قربانی قضاوت های دیگران درباره خودتان نشوید و نگذارید حرف های آنها شما را از میدان به در کند. به توانایی خود ایمان داشته باشید و آستین هایتان را بالا بزنید و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

این اواخر شاهد این بوده اید که همراه با تغییرات چشمگیر ایجاد شده در شرایط موجود، بی آن که کاری از دستتان بربیاید برنامه هایی که داشته اید بهم ریخته اند. خوشبختانه این دوره به پایان رسیده است و می توانید دوباره کنترل امور را در دست گرفت و در جهت درست گام بردارید. تغییراتی که در راه هستند باعث شده اند احساس خطر کنید و بخواهید خودتان را برای طوفانی که در راه است آماده کنید. شما خوشبختانه برای هر موقعیتی آماده اید، تنها چیزی که باید اهمیت ویژه ای به آن داده شود زمانبندی مناسب است. ذهنیت مثبت خود را حفظ کنید و تمام تلاشتان را کنید که بتوانید سرپا بایستید تا همه چیز درست همان طوری که انتظارش را دارید پیش برود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز داشتن رویکردی خلاقانه برای مدیریت منابع مالیتان می تواند به بهبود وضعیتتان کمک بسیاری کند. ممکن است به صورت ناگهانی راه حل برخی از مشکلات مالیتان که مدت هاست مانع به دست آوردن خواسته هایتان شده اند را پیدا کنید. اگر با اولین تلاش همه چیز حل نشد نا امید نشوید و عجله هم نکنید و برای سیدگی به جزئیات به اندازه کافی وقت بگذارید. شما آگاهی خیلی خوبی از وضعیت فعلی دارید و انتظار این را داشته اید که مخالفت هایی با شما صورت بگیرد؛ پس بدون آن که کنترل احساسات خود را از دست بدهید وضعیت را سنجیده و قبل از این که عکس العملی نشان دهید که بعدا موجب پشیمانیتان بشود خوب به آن فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بی آن که خودتان هیچ چیزی به زبان بیاورید احساسات شما برای دیگران به راحتی قابل درک هستند. شما معمولا آدمی نیستید که احساسات خود را مخفی کنید، ولی از این که دیگران به راحتی به احساستان پی ببرند هم خوشتان نمی آید. به جای تلاش برای مخفی کردن احساستان در مورد آن با عزیزان و نزدیکانتان صادقانه صحبت کنید. امروز دوستانتان حمایتی که از آنها انتظار دارید را نشان نخواهند داد، ولی به احتمال زیاد برای این کارشان دلیلی دارند، چرا که آنها صلاح شما را می خواهند. نه این که کاری که می خواهید انجام دهید و یا چیزی که می خواهید اشتباه باشد، فقط هیجان بیش از حدتان ممکن است باعث شود نتوانید تمام جوانب مربوط به آن را در نظر داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بیان نکردن تمام افکاری که به ذهنتان می آیند ایده خیلی خوبی می تواند باشد، زیرا این کار باعث خواهد شد که دیگران بی آنکه اطلاعات کافی داشته باشند در مورد شما قضاوت و نتیجه گیری کنند. از طرفی هم دیگران علاقه چندانی به سر و کله زدن با شما در مورد تضادهای درونی و احساسات حل نشده تان ندارند. توجه ویژه شما به جزئیات برای خود شما می تواند نتایج خوبی به دنبال داشته باشد، با این حال این ایده آل گرایی دیوانه وار امروز شما همه را به ستوه خواهد آورد. اگر احساس می کنید در رابطه عاطفیتان دچار مشکل شده اید قبل از آن که طرف مقابلتان را متهم کنید نگاهی به خودتان بیندازید و ببینید آیا واقعا هیچ اشتباهی نداشته اید؟
 فـال روزانـه - Daily Omen

شاید فکر کنید که امروز همه چیز عوض خواهد شد، ولی از جزئیات آنچه در انتظارتان خواهد بود آگاه نیستید. دارید به پایان یکی از فصل های کتاب زندگیتان نزدیک می شوید، ولی نمی دانید در فصل بعدی چه اتفاقی خواهد افتاد. این یکی دو روز در آرامش خواهد گذشت، ولی پس از آن همه چیز با سرعت بسیار زیادی پیش خواهد رفت و هیچ وقتی برای سر خاراندن هم نخواهید داشت. حالا که وقت دارید تا می توانید بار خودتان را برای روزهای آینده سبک کنید. امروز شما کمی حساس شده اید و نصیحت های دوستانه یک نفر را ممکن است اشتباه برداشت کنید. حرف های دیگران را به خودتان نگیرید، انعطاف پذیری در نگرشتان به شما کمک خواهد کرد و احساس سبکی به شما دست خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر از منطق و طرز فکر خود مطمئن هستید که ممکن است به طور کاملا ناگهانی و حساب نشده تصمیم به انجام کاری بگیرید که تا به حال حتی به آن فکر نکرده اید. به جای آن که با کله شقی از تصمیمی که گرفته اید دفاع کنید، از کسانی که مورد اعتمادتان هستند بخواهید شما را در این زمینه راهنمایی کنند. این که وقتی جواب درست یک مشکل را نمی دانید به ندانستن خود اعتراف کنید نشان دهنده هوشمندی شما است و نقطه ضعفتان محسوب نمی شود. امروز در مورد مسائل عاطفی بین قلب و مغزتان درگیری شدیدی به وجود آمده است. منطقتان به شما یک چیز می گوید، ولی قلبتان چیز دیگری گفته و عقلتان را نادیده می گیرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر بتوانید رئیس خودتان بوده و الگوی خوبی برای دیگران باشید آنها نیز دنباله روی شما خواهند بود. امروز تلاش برای توجیه کردن نظراتتان برای دیگران بی فایده خواهد بود، زیرا به احتمال زیاد هیچ توجیه منطقی برای بحث هایی که می کنید ندارید. سعی کنید به جای حرف هایتان با عملکردتان افکار و عقاید خود را به دیگران ثابت کنید. در این صورت آنها حتی اگر ایده هایتان در نظر اول زیاد منطقی نباشند  هم از شما حمایت خواهند کرد. مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید و پیش از آن که کاری کنید که بعدا از انجام آن پشیمان شوید جلوی خودتان را بگیرید. آستین هایتان را بالا بزنید و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساسات بسیار پیچیده ای دارید، مسائل و مشکلات عاطفی قدیمی به سراغتان آمده و زخم هایی که خورده اید سرباز کرده و شما را آزار می دهند. ولی اگر خوب به تجربیات گذشته خود فکر کنید خواهید دید چیزهای بسیار زیادی هستند که باید برای آنها شکرگزار باشید و بسیاری از این اتفاقات ناخوشایند در واقع به بهبود زندگی شما از بعضی جهات دیگر کمک کرده اند. امروز ممکن است از صبح تا شب دور خودتان بچرخید و در پایان روز هم احساس کنید نتوانسته اید تمام کارهایی که در نظر داشته اید را به انجام برسانید و کارهایتان نصفه و نیمه باقی مانده اند. طی روز در حین انجام هر کاری که باشید یک کار دیگر توجه شما را از آن منحرف کرده و به سراغ کار بعدی خواهید رفت.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز تقریبا هر کاری که بکنید و هر حرفی که بزنید در دیگران بلافاصله واکنش ایجاد خواهد کرد. چیزی که به زبان می آورید با آنچه که در ذهنتان بوده متفاوت است. از کارهایی که برایتان پیش می آیند فرار نکنید و حتی اگر لازم باشد از اوقات فراغت خود بزنید هم آنها را به انجام برسانید. شاید اتفاقاتی که امروز می افتند آن چیزی نباشند که انتظارش را داشته اید و کارها طبق برنامه تان پیش نروند، ولی موقعیت های به وجود آمده اجتناب ناپذیر هستند، پس تسلیم شده و با آنها مواجه شوید. شما مسئول شادی و خوشبختی تمام دنیا نیستید. به جای این که بخواهید دیگران را راضی و خوشحال نگه دارید، بهتر است بگذارید هر کسی خودش  مسئول خود و احساساتش باشد.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است با تلاش برای جبران کوتاهی های یک نفر دیگر خودتان را حسابی خسته کنید. دلتان می خواهد برای زحماتی که دارید برای خانواده و یا دوستانتان می کشید مورد تایید و تحسین قرار بگیرید، ولی نیازی نیست نگران این باشید که چرا زحمت ها را شما بکشید و نتیجه آن ها به نام یک نفر دیگر ثبت شود. اگر به تلاش خود ادامه دهید و کلام و عملتان با هم هماهنگ باشند به زودی همه خواهند فهمید که قهرمان اصلی شما هستید. حواستان به تعهداتی که می دهید باشد. تعداد ساعت های هر شبانه روز ثابت هستند و شما هم تا حد مشخصی می توانید کار کنید، با ساده انگاری بیش از حد باری سنگین تر از حد تواناییتان بلند نکنید تا بعدا پشیمان نشوید.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.