هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها

هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها

نوشته ی دکتر آنا کارمر  بعضی از خانم ها در اوج لذت جنسی قرار می گیرند، و بعضی آن را حس نمی کنند.  و باور ندارند که اصلا چیزی به نام لذت جنسی یا ارگاسم وجود خارجی دارد.

  1. همیشه به دنبال یک ارگاسم بی نظیر باشید: خانم ها نباید عقب بشینند و منتظر باشند که مردها کار را انجام دهند بلکه بایستی به دنبال اوج لذت خود باشند و فعالیت کنند.
  2. ذهن خود را شستشو دهیم: برای تجربه یک سکس عالی، لازم است تا از نیرومندترین عضو سکسی خود یعنی مغزتان کمک بگیرید.
  3. تمام نبوغات را در احساساتی بودن به خرج دهید: باید به سکس اشتیاق داشته باشید تا بتوانیداز  آن لذت واقعی رو ببرید.
  4. همیشه با یک مرد باشید: زنان موفق در سکس بیشتر  تجربه ی س.کسی با یک مرد دارند.
  5. در جاهایی که خاطره  خوش دارید س.کس کنید.
  6. خوش بگذرانید و خیلی به فک ارگاسم نباشید
  7. حتمانوازش قبل  از آمیزش فراموش نشود.

 

هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها,لذت بردن از عقب,عکس لذت بردن دختر پسر,عکس لذت بردن از زن,رابطه زناشویی با عکس,لذت بردن از نزديكي

 

 

ابداع رابطه جنسی به صورت دو قطبی
مرد دوست ندارد همیشه بدون هیچ چشم‌داشتی وقت طولانی‌ای را صرف پیش نوازش شریک جنسی‌اش کند تا او را به ارگاسم برساند.اگر مرد علاقه‌ به پیش نوازش همیشگی ندارد، به دلیل اهمیت ندان به لذت زن نیست،‌ بلکه بنا به شرایطی است که خود او دارد. تفاوت زمانی میان تحریک‌پذیری مرد با زن در برخی موارد مسئله‌‌ساز است.
مر با توجه به خود و بدون پیش‌نوازش زن، باعث ایجاد مقاومت در زن می‌شود. انتظارهای طولانی نیز مرد را مستأصل می‌کند. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، انرژی کافی برای برآوردن نیاز زن نخواهد داشت. بنابراین، در فقدان مطلوبیت، مرد علاقه به نزدیکی را از دست می‌دهد؛ زیرا دیگر حاضر نیست آن زمان طولانی را صرف کند. به او حق هم باید داد. در انتهای یک روز کاری پرمشغله، گاه واقعاً خسته و بی‌حوصله می‌شود. فکر این که باید تمام آن پیش‌نوازش‌ها را انجام دهد، به راستی مأیوس کننده و از تحرک اندازنده است.

 

هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها,لذت بردن از عقب,عکس لذت بردن دختر پسر,عکس لذت بردن از زن,رابطه زناشویی با عکس,لذت بردن از نزديكي

 

 

البته آن طرف قضیه، برای زن نیز شرایط مشابه‌ای وجود دارد. زن نسبت به نزدیکی سرد می‌شود، زیرا وقتی مرد می‌کوشد سریع به او ارگاسم دهد، مایل نیست با واکنش مثبت نداشتن مرد را مستأصل کند. به این علت، لذت رابطه جنسی برایش کاهش می‌یابد و او علاقه‌اش را از دست می‌دهد. در واقع، رابطه جنسی وقتی خوشایند است که زن خود را ناگزیر به برانگیخته شدن فوری نبیند. او هیچگاه به درستی نمی‌داند چقدر طول خواهد کشید و یا این بار رخ خواهد داد یا نه.
رابطه جنسی دو قطبی راه حل مشکل را به دست می‌دهد و (همان طور که خواهید دید) مزایای بسیار دیگری نیز دارد. مرد به جای انتظار کشیدن و احساس حرمان کردن، می‌تواند ابتدا به کار خود بپردازد و هرکاری که موجب برانگیختنش می‌شود انجام دهد. سپس وقتی به آستانه‌ی ارگاسم رسید، وقتش رسیده متوقف شود و شروع به تحریک همسرش کند. در این مواقع،‌ همه‌ی پیش‌نوازش‌هایی که زن نیاز دارد به او می‌دهد تا او ارگاسم را تجربه کند. آنگاه خود نیز به ارگاسم می‌رسد.

 

 

 

آیا این مطلبب مفید بود؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.