معرفی شرکت بازاریابی تلفیق و هنر + روش عضویت در آن

این روزها خیلی ها درباره شرکت تلفیق و هنر صحبت می‌کنند و این شرکت به دلیل داشتن طرح درآمد زایی فوق‌العاده‌ای دارد سوالات زیادی را در ذهن مخاطبان بوجود آورده.

دوستانی که قصد ورود به تلفیق را دارند می توانند با شماره 09126130844 تماس بگیرند.
با توجه به استقبال دوستان برای ورود به این سیستم و رفع برخی سوالات ما شماره یکی از لیدرهای قدرتمند این سیستم را برای برقراری ارتباط در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید جهت عضویت در این سیستم تماس بگیرید.
توجه : دوستانی که در شرکت تلفیق در حال حاضر فعال هستند باتوجه به آپ لاین خود آبجکشن های خود را مطرح کنند و با شماره بالا تماس نگیرند. با تشکر

آیا شرکت تلفیق و هنر قانونی است ؟

محصولات شرکت تلفیق و هنر آیا ایرانی است ؟

آیا این شرکت فعالیت قانونی دارد و کلاً مجوز خاصی دارد یا خیر ؟

شرکت تلفیق و هنر بازاریابی شبکه ای ( نتورک ) است ؟

در حال حاضر ما در این مطلب قصد داریم به شما شرکت تلفیق و هنر را معرفی کنیم تا با این شرکت بیشتر آشنا شوید و تعدادی از محصولات این شرکت را برای شما به نمایش بگذاریم.

محصولات شرکت تلفیق و هنر

شیرینی خوری خاتم - تلفیق و هنر
شیرینی خوری خاتم
آجیل خوری خاتم - تلفیق و هنر
آجیل خوری خاتم
شکلات خوری خاتم - تلفیق و هنر
شکلات خوری خاتم – تلفیق و هنر
قندان مس خاتم - تلفیق و هنر
قندان مس خاتم

برای معرفی شرکت تلفیق و هنر ما متن که در این سایت قرار گرفته است را برای شما نقل قول می کنیم :

پيرو فرامايشات مقام معظم رهبرى در زمينه توليد بيشتر صنايع دستى و همينطور اهميت صنايع دستى در رشد و پيشرفت كشورمان،اينجانب سيد مرتضى مرتضوى مدير عامل شركت تلفيق مينا و خاتم هوشمند اقدام به ثبت شركت با شماره 498634 در زمينه بازاريابى شبكه اى غير هرمى نمودم.
به طور قطع ميدانم با اين كار ميشود توليد صنايع دستى را به بيش از هزار برابر توليد فعلى رسانيد و همينطور صادرات آن را به چندين برابر در طول سال افزايش داد.
چراكه اگر توليد كننده و مصرف كننده،هر دو بتوانند از اين بازار بزرگ و كمتر ديده شده ى ايران بهره بردارى كنند،هر دو براى منافع خودشان هم كه شده در راه پيشرفت آن قدم برميدارند و با اين كار گردش مالى زيادى را در كشور بوجود خواهند آورد،از طرفى؛بخاطر اينكه صنايع دستى ما در دنيا بى نظير است براحتى از طريق بازاريابى شبكه اى ميتواند به ديگر كشورها ورود كند و از اين طريق شاهد ارز آورى زيادى براى كشورمان خواهيم بود.
لذا از تمام هموطنان گرامى دعوت ميشود با خواندن شرايط شركت و با رويت كالاهاى شركت و حصول اطمينان از طرح درآمدى شركت اقدام به خريد از سايت ما نماييد و خود را براى داشتن درآمد بيشتر به هر طريق و با كمال صداقت كه به نفع كشور باشد به خريداران خارجى وصل نماييد،تا از اين روش بتوانيد براى كشورمان ارز آورى هم داشته باشيد.
آرزوى من پيشرفت و اعتلاى بيش از پيش مردم و كشور عزيزم ايران است.
پايدار باشيد

سيد مرتضي مرتضوى

متن بالا توسط سید مرتضی مرتضوی در این سایت قرار گرفته است که معرف کلیه فعالیت‌های شرکت است، اما بهتر است کمی هم با اهداف این مجموعه آشنا شوید :

اهداف شرکت تلفیق و هنر :

ایجاد اشتغال مستقل برای بازاریابان
افزایش میزان صادرات و فروش صنایع دستی کشور
افزایش تولید صنایع دستی و آشنایی خانواده های بیشتر در سراسر دنیا با صنایع دستی و بومی ایران
حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی که طرف قرارداد میباشد.

 

آیا این مطلب مفید بوده است ؟
[کلی: 4 میانگین : 4]
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.