همایش بزرگ شرکت جانسو در فرهنگسرا بهمن

همایش بزرگ شرکت بازاریابی شبکه ای جانسو

شرکت بازاریابی شبکه ای جانسو که در سال 1394 مجوز فعالیت خود را دریافت کرد ، دیروز همایش 1500 نفر در سالن همایشات فرهنگسرا بهمن برگذار کرد ، این مراسم فوق العاده شاید گامی بزرگ به سمت بهتر شدن صنعت بازاریابی شبکه ای در کشور عزیزمان ایران باشد ، در این همایش به 110 نفر از افرادی که توانسته بودند شرط دریافت هدیه فروش ماه قبل شرکت جانسو را انجام دهند اهدا شد که این جایزه شامل ، تندیس طلایی شرکت جانسو با درج تصویر و مشخصات این افراد ، کارت هدیه به مبلغ 850 هزار تومان و 150 هزار تومان از محصولات شرکت بود . که شاید میشه گفت این هدیه 110 میلیون تومانی به مشاوران فروش این شرکت در کشور ما بی سابقه بود .

[irp]

این همایش 6 ساعته که از ساعت 12 ظهر 25 تیر 1395 آغاز شد در شروع بعد از تلاوت قران اقای قلی زاده مدیرعامل شرکت بزرگ جانسو سخنرانی کردند و در مورد تولید داخلی و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی سخن گفتن .

مجری برنامه آقا یحیوی بود که در نهایت بعد از ارائه هدایای بازاریابان موفق آقای محمد شاکری ، محصولات و پکیج های جدید این شرکت را معرفی کرد که شاید بی سابقه ترین محصولات بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) در ایران باشد . مطمن شرکت جانسو یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران خواهد بود که به گفته خود آقای محمد شاکری و قلی زاده سعی در ورود به بازارهای بین المللی دارند .

[irp]

همایش بزرگ شرکت جانسو در بازاریابی شبکه ای
محمد شاکری موفق ترین نتورکر ایران

همایش بزرگ شرکت جانسو در بازاریابی شبکه ای , بهمن تقی زاده ، محمد گیوی

منبع : بازاریابی شبکه ای بی جامه

لینک کوتاه  : https://www.bijame.com/?p=6410

آیا این مطلبب مفید بود؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.