فیلم آموزش 10 مدل طراحی ناخن ساده و شیک در منزل

مدل طراحی ناخن ساده و شیک در منزل

خرید ادکلن

مدل طراحی ناخن ساده و شیک که امروز آماده کردیم فوق‌العاده زیبا و شیک هستند که با لاک می‌توانید در منزل درست کنید. این فیلم آموزش 10 مدل طراحی ناخن ساده و شیک بسیار روان آموزش می‌دهد و شما با دیدن این فیلم آموزشی به راحتی می‌توانید این مدل طراحی ناخن را درست کنید و از آنها لذت ببرید. این آموزش تهیه شده برای شما تا بتوانید زیباترین مدل ناخن را داشته باشید.

10 مدل طراحی ناخن ساده و شیک در منزل

امکان دارد کمی تا نمایش ویدئو بسته به سرعت اینترنت شما زمان ببرد، صبور باشید.

سعی کردیم آموزش‌های طراحی ناخن که انتخاب کردیم شامل بیشتر مدل ناخن مثل طراحی ناخن هلویی، طراحی ناخن نگین دار، طراحی ناخن با لاک و همه مدل ناخن که شاید بخواهید روی ناخن‌های خود ایجاد کنید.

نکاتی درباره طراحی ناخن

بد نیست چند نکته در این مطلب درباره طراحی ناخن و نحوه نگهداری بهتر ناخن‌ها بعد از لاک زدن به شما بگوییم.

  • بعد از مانیکور ناخن به هیچ عنوان دوش نگیرید، چون بخار آب باعث خراب شدن لاک‌هایتان می‌شود، سعی کنید حداقل تا دو ساعت پس از لاک زدن دوش نگیرید.
  • سعی کنید بعد از حدود 30 دقیقه از لاک زدن دست‌هایتان را داخل آب سرد قرار دهید. به هیچ عنوان زیر فشار آب قرار ندهید سعی کنید دستانتان را داخل ظرف آب سرد فرو ببرید.
  • سعی کنید بعد از لاک زدن حتما از یک لاک بدون رنگ استفاده کنید تا ناخن‌هایتان براق‌تر به نظر برسند

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید، حتما نظرات خود را درباره این فیلم آموزش طراحی ناخن برای ما بنویسید و اگر نکته‌ای وجود دارد که فکر می‌کنید برای دوستان مفید است دانستنش حتما برای ما در بخش نظرات بنویسید.

این مطلب توسط گروه آرایش و زیبایی سایت بی‌جامه تهیه شده، استفاده از آن به ذکر لینک منبع غیرمجاز می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.