شامپو آمالفای

شامپو آمالفای amalfi shampoo

خرید ادکلن

شامپو آمالفای ( amalfi shampoo )؛شاید این نکته جالب باشد که بدانیم شامپو از یک واژه هندی گرفته شده است. در گذشته مردم برای شستشوی موی خود از مواد گیاهی مثل سدر، چوبک و … استفاده می کردند. امروزه بسیاری از شامپو ها حاوی این مواد گیاهی نیز می باشند. انسان همواره از روش های زیادی برای مراقبت از موی سر خود انجام داده است. چرا که موی سر، آراستگی و زیبایی آن تاثیر بسیار مثبتی در ظاهر انسان می گذارد. راه های زیادی برای مراقب مو وجود دارد. مثل استفاده از ماسک مو، شامپو کراتین، کرم مو، شامپو نرم کننده، شامپو تقویت کننده و… . شاید این سوال پیش بیاید که شامپو چگونه روی موی سر ویا بدن تاثیر می گذارد. شامپو شامل چند جز می باشد: عوامل پاک کننده که مهم ترین عامل استفاده از شامپو می باشد. عوامل حالت دهنده که تقریبا تمامی شامپوها این ویژگی را دارند. عوامل افزودنی مجاز مثل ترکیباتی که ویسکوزیته و غلظت شامپو را تعیین می کنند. عوامل نگهدارنده وجودش الزامی است چرا که ممکن است شامپو و لوازم بهداشتی آلوده به میکروب شود. عوامل مربوط به شکل ظاهری مانند موادی که به شامپو اضافه می شوند که رنگ آن را صدفی و یا … می کنند، اسانس و رنگ و عوامل فعال دارویی مثل ویتامینه ها، ضد شورگی و …

شرکت آمالفای، یک شرکت تولید لوازم بهداشتی اسپانیایی می باشد که قدمت زیادی در این زمینه دارد. این شرکت همواره در زمینه تولید لوازم بهداشتی مراقبت  مو و مراقبت بدن پیشگام بوده است. این شرکت از سال 1968 در این زمینه فعالیت می کند. کرم مو، ماسک مو، شامپو بدن و …. از جمله محصولات این شرکت می باشد.

کرم موی سه کاره آمالفای از معروف ترین محصولات این شرکت می باشد. سه عمل صاف کنندگی، براق کنندگی و تقویت از ویژگی های بارز این کرم می باشد. این کرم باید روی موهای خیس ریخته شود و بعد از چند دقیقه با آب ولرم شسته شود.

ماسک موی آمالفای با فرمول غنی شده مو ها را به خوبی تغذیه می کند و باعث تقویت موی سر می شود. تقویت کنندگی و استحکام بخشی به مو، نرم کنندگی و صاف کنندگی از ویژگی های این ماسک مو می باشد. این ماسک مو باید بعد از شستن مو به مدت 2 تا 3 دقیقه روی آن بماند سپس با آب فراوان شسته شود.

ژل شستشوی بدن آمالفای در عین پاکیزه کردن پوست بدن از باکتری و میکروب، مواد مغذی به لایه های پوست می رساند. عطر خاص، برطرف کنندگی خشکی پوست از جمله ویژگی های این محصول می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.