روش های زیباسازی لب + برجسته کردن لب ها

خرید ادکلن

روش های زیباسازی لب + برجسته کردن لب ها

برجسته کردن لب ها لب هایی زیبا و جذاب با چند روش خانگی

– هر سه روز یک بار از پوست لب تان لایه برداری کنید تا سلول‌های مرده‌ی پوست لب تان از بین رفته و لب تان نرم و صاف شود. می‌توانید از یک اسکراب لب که از عسل، شکر و وازلین تشکیل شده است برای لایه برداری استفاده کنید.

روش های زیباسازی لب + برجسته کردن لب ها

 

– برای اینکه لب‌هایتان نرم شود، یک چای کیسه ای را در آب داغ فرو ببرید. چای را خارج کرده و اجازه دهید حرارتش کم شود. سپس حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب‌های خود بگذارید. این کار در نرم کردن لب‌هایتان معجزه خواهد کرد.

– برای اینکه لب‌هایتان برجسته، بزرگ و یا حجیم تر بنظر بیایند بالاتر از کمان لب تان مقدار کمی سایه سفید بزنید. سپس کمی بالاتر از خط طبیعی لب تان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، اگر چنین شود، لبتان جلوه‌ی خوبی پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن است بنظر بیاید که آرایش نکرده اید. در عوض اگر فقط مقدار کمی از خط طبیعی بالا روید، لبتان بزرگ و زیباتر بنظر خواهد آمد.

_ برای لایه برداری از لب تان، مقداری شکر قهوه ای و کمی آب را باهم مخلوط کنید. مخلوط را در حرکت‌های دایره وار بر روی لب تان بمالید. سپس لب‌هایتان را بشویید. آن را لیس نزنید، چرا که لبتان را خشک خواهد کرد! همچنین می‌توانید از مسواکتان هم استفاده کنید. با آب گرم کمی آنرا نرم کرده و در حرکت‌های دایره وار بر روی لبتان بکشید

_ آب را فراموش نکنید! همیشه یادتان باشد نوشیدن آب می‌تواند به حجیم شدن لب‌هایتان و هیدراته باقی ماندنش کمک فراوانی کند.

 

هر فرد لب هایی با شکل و رنگ متفاوتی دارد برخی لبهای قطورتر و برخی دیگر لبهای باریکی دارند در صورتی که نوع لب خود را بدانید بهتر از آنها مراقبت کرده و می توانید از نظر زیبایی نمای بهتری در آنها ایجاد کنید.

روش های زیباسازی لب + برجسته کردن لب ها

 

انواع شکل لب ها

لب ها شکل ها و فرم های متفاوتی دارند که در ادامه به آن اشاره می شود.

لب های باریک

این لب ها برای مشخص کردن های حاشیه خارجی لب نیاز به استفاده از مداد لب دارند . برای برجسته سازی لب از محصولات برجسته کننده لب و یا سایر درمانها چون برجسته سازی از طریق ژل لب می توان بهره برد.

لب های غیر قرینه

لب ها گاه می توانند غیر قرینه باشند لبه خارجی لب بالا ممکن است بالاتر از زاویه کناری لب باشد و طرف دیگر پایین تر از زاویه.

لب های صاف

بهترین فرم لب هستند که نمایی یکسان و یکنواخت داشته و در لمس نرم و صاف هستند این فرم لب ها تحت عنوان لب های بوسیدنی خوانده می شوند.

لب هایی با فرم پر

لب های پر اغلب مورد تحسین همگان است و برخی از ستاره ها چنین لب هایی دارند. لب های پر ممکن است قرینه نباشند ولی با ارایش می توان نقص را بهبود بخشید. اغلب این لب ها منحنی و زیبا هستند و مورد علاقه افراد بسیاری هستند. بهترین توصیه به این افراد استفاده از مرطوب کننده های لب برای مرطوب ساختن آنها و استفاده از رژ لب های بی رنگ و کمرنگ بدون استفاده از خط لب است.

لب های گرد

این لب ها شبیه به یک دکمه برجسته به نظر می رسند این لب ها جذاب بوده و چهره ای جذاب و زیبا به شما می دهند. در مورد این لب ها استفاده از بوم لب براق توصیه می شود از خط لب برای شکل دادن به این لب ها می توان استفاده کرد.

لب های بی شکل

این لب ها شکل خاصی ندارند و حاشیه خارجی خیلی واضح نیست. و نیاز به ایجاد حاشیه با استفاده از خط لب است می توانید بهترین رنگها را ر وی لب خود تست کنید و مناسب ترین انها را انتخاب کنید. می توانید مداد همرنگ رژ لب خود را استفاده نموده و به لبهای خود طراوت و شکل دهید.

لب های نازک

در صورتی که از آرایش مناسب برای این لب ها استفاده کنید می توانید آنها را جذاب تر و زیباتر نشان دهید.

روش های زیباسازی لب + برجسته کردن لب ها

لب های پهن

برخی از ستاره ها نیز چنین لب هایی دارند این لب ها بزرگ و وسیع بوده و کشسانی زیادی دارند. برای جذاب کردن این لب ها خط لب را در حاشیه داخلی خط لب بکشید و زوایای لب را خالی بگذارید روزها از بوم لب و شبها و در مراسم از رژلب تیره و مات استفاده کنید.

لب های بدون شکل

همه لب ها یکسان نیستند ممکن است برخی از لب ها غیر یکنواخت باشند نگران نباشید می توانید با آرایشی درست این مشکل را برطرف کنید.

روشنی لب ها

برای آنکه لب های شما تیره نشوند و صورتی به نظر برسند باید آنها را آب رسانی کنید. پس کمی روغن بادام را با نصف قاشق چایخوری آبلیمو مخلوط کنید و روی لب ها قرار دهید. این روش به شما کمک خواهد کرد پوست روشنی در ناحیه لب داشته باشید.

Save

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.