مدل مانتو بلند مجلسی شیک با طرح های منحصر بفرد (20 مدل)

خرید ادکلن

مدل مانتو بلند مجلسی شیک

مدل مانتو بلند مجلسی شیک ::  در این مطلب از مجله بی جامه ما برای شما طرح های زیبا و دیدنی از  مدل مانتو بلند مجلسی شیک  بسیار و جذاب را فراهم اورده ایم .حتما می‌دانید که مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. هر مانتویی که خیلی گشاد و باد کرده باشد شما را بزرگ‌تر از آنچه که هستید نشان می‌دهد.

عکس مدل مانتو بلند شیک 2019 

لباسی که از بالا تا پایین تک‌رنگ باشد به دلیل اینکه خطی یک‌دست ایجاد می‌کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک شود و در نتیجه کوتاه‌تر و متناسب‌تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفش‌تان در چند رنگ متفاوت اما در یک‌هارمونی انتخاب شود.

عکس مدل مانتو بلند مجلسی 2019 

عکس مدل مانتو بلند جلو باز 2019 

عکس مدل مانتو بلند 2019 

عکس مدل مانتو بلند کرپ 2019 

عکس مدل مانتو بلند چاک دار 2019 |

عکس مدل مانتو بلند مشکی 2019 

عکس مدل مانتو بلند جلو بسته 2019 

عکس مدل مانتو بلند راسته 2019 

عکس مدل مانتو بلند عروسکی 2019 

عکس مدل مانتو بلند مجلسی شیک 2019 

عکس مدل مانتو بلند و شیک 2019 

از پوشیدن مانتوهای کمردار جدا خودداری کنید. کمر باعث ایجاد جمع‌شدگی و چین در قسمت شکم می‌شود و دور شکم را بزرگ‌تر از آنچه که هست، نشان می‌دهد. البته مانتوهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود) را می‌توانید بپوشید. این مدل بالاتنه باعث می‌شود که عرض سینه شما به دو قسمت تفکیک شود و کمر مشخص‌تری ایجاد کند، در نتیجه شکم شما کوچک‌تر به نظر می‌رسد. به دنبال مانتو‌های قالب تن راسته باشید که یک فرم یک دست مستقیم از شانه تا پایین پای شما ایجاد می‌کند. به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می‌شود که به قسمت میانی بدن و شکم بزرگ‌تر به نظر برسد.

عکس مدل مانتو بلند مخمل 2019 

عکس مدل مانتو بلند 2019 

عکس مدل مانتو بلند کلوش 2019

عکس مدل مانتو بلند حریر 2019 

مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشید تا دور سینه‌هایتان را کوچکتر نشان بدهید. مانتو‌های تنگ، در اطراف سینه کشیده می‌شود و موجب می‌شود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند. مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، سینه‌های شما را بزرگتر نشان خواهد داد. از لوازم جانبی استفاده کنید که توجه را از سینه‌های شما دور می‌کند. با استفاده از روسری‌های زیبا و فریبنده و جذاب یا کفش‌های زیبا، افراد بیشتر به آنها نگاه می‌کنند تا سینه‌های بزرگ شما.

عکس مدل مانتو بلند زنانه 2019 | عکس مدل مانتو بلند عربی 2019 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.