رنگ مد آرایشی پاییز امسال

خرید ادکلن

این روزها رنگ قرمز زیاد به چشم می خورد. در لباس ها، کفش ها و حتی لوازم جانبی زیاد از این رنگ استفاده می کنند. اما در این فصل نباید چنین رنگ زیبایی را فقط به لباس ها محدود کنیم. بلکه می توانیم از آن به عنوان رنگ آرایشی هم استفاده کنیم.

سایه چشم آرایش امسال

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

سایه چشم

اگر درست از این رنگ به عنوان سایه استفاده نکنید شبیه سرماخورده ها می شوید. ابتدا به عنوان پایه کانسیلر بزنید و رنگ پوست را به حالت خنثی دربیاورید و بعد سایه قرمز استفاده کنید. اگر می خواهید کمی آن را ملایم تر کنید با سایه برنز یا مسی ترکیب کنید.

خط چشم مد آرایش امسال

خط چشم

شاید فکر کنید این رنگ خط چشم فقط برای مدل ها مناسب باشد اما اشتباه نکنید شما هم به راحتی می توانید از این رنگ خط چشم استفاده کنید. خط چشم دنباله دار گربه ای بکشید و زیر چشم را با خط چشم قرمز هنری تکمیل کنید.

رژگونه آرایش جدید امسال

رژگونه

رژگونه قرمز از تمام رژگونه ها رنگی تر و پررنگ تر است پس فقط کافی است کمی از آن روی گونه ها استفاده کنید. با کمی رژگونه درخششی گلگون به چهره خود بدهید.

رژ لب آرایشی امسال

رژلب

حتما نیاز نیست رنگ های تیره قرمز استفاده کنید. هر طیفی که دوست دارید به کار ببرید. مثل قرمز روشن. حتی می توانید کمی هم برق لب روی رژ قرمز استفاده کنید.

رنگ لاک ناخن مد امسال

لاک ناخن

یکی دیگر از موارد استفاده این رنگ روی ناخن هاست. البته بهتر است به جای لاک ساده قرمز، قسمتی از روی ناخن را با این رنگ طراحی کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.