جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل با طراحی متفاوت و شیک

خرید ادکلن

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل :: طراحی دکوراسیون داخلی امروزه تبدیل به یک صنعت بزرگ در دنیا شده است که در این راه علم و تخصص بالایی نیاز است چرا که قدرت بازی با رنگها و اشکال خلاقیت می خواهد و علم. در این مطلب از مجله بی جامه ما برای شما طرح های زیبا و دیدنی از جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل   بسیار و جذاب را فراهم اورده ایم .

 

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل - دکوراسیون داخلی منزل 2019

عکس دکوراسیون داخلی منزل ایرانی 2019 

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل - دکوراسیون داخلی منزل 2019

عکس دکوراسیون داخلی منزل 

عکس دکوراسیون داخلی منزل کوچک 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل با کاغذ دیواری 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل شیک 2019 

از اتاق پذیرایی شروع می کنیم جایی که اکثر افراد به دکوراسیون و تزیینات آن اهمیت بیشتری نسبت به اتاق های دیگر خانه می دهند. ترکیب های ماهرانه با رنگ طلایی اتاق پذیرایی مجلل را نتیجه می دهد که در این میان ترکیب رنگ مشکی و طلایی و یا ترکیب آبی و طلایی از پیشنهادات دکوراتورها است.

عکس دکوراسیون داخلی منزل چوبی 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل بازیگران 2019 

عكس هایتان را در آلبوم تلنبار نكنید. برخى از آنها را قاب كنید و روى میز یا بوفه قرار دهید. این گونه هم خاطرات دلنشین یادآورى مى شود و هم اتاق جلوه اى زیبا پیدا مى كند. اگر جاى اضافه براى گذاشتن كتابخانه دیوارى ندارید یك گوشه اتاق را از كف تا سقف قفسه بزنید كه جایى باشد براى كتاب، CD، آباژور، گلدان و حتى اثاثیه غیرضرورى. الزاماً تمامى مجسمه و اسباب زینتى را نباید از مغازه هاى لوكس فروشى تهیه كرد. گاهى مجسمه هاى كاغذى و كاردستى هاى كودكان، زیباتر از مجسمه هاى خراطى شده آفریقایى است.

عکس دکوراسیون داخلی منزل ساده 2019

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل - دکوراسیون داخلی منزل 2019

تنها چیزی که در اطمینان از صحت دکوراسیون به آن نیاز دارید ریاضیات پایه است.فقط یک کسر ساده را به خاطر داشته باشید. این قانون در مورد همه چیز، از تقسیم پرده‌ها تا حجم مبلمان در یک اتاق، پوشش شومینه، کاغذ دیواری، یا حتی تعداد وسایل میز قهوه صدق می‌کند.هنگام بررسی پرده‌ها، فاصله لبه‌های پنجره تا دیوار، باید یک‌ سوم پنجره باشد. شومینه و پوشش آن باید یک‌سوم اندازه دیوار باشد. آیینه یا وسایل تزیینی که بالای تختخواب یا مبل قرار دارند، باید در حدود دوسوم پهنای مبل یا تختخواب باشد.

عکس دکوراسیون داخلی منزل اروپایی 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل ساده و شیک 2019

عکس دکوراسیون داخلی منزل مدرن 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل پی وی سی 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل سنتی 2019 

برخلاف تصور برخى از خانم ها، براى تغییر دكوراسیون منزل نیاز به هزینه هاى سنگین و گزاف نیست. راه هاى زیادى وجود دارد كه با انجام آنها مى توانیم خانه اى زیبا و دلنشین بسازیم. فقط كافى است ذوق و سلیقه مان را به كار ببریم و از وسائل ظاهراً بیهوده و دور ریختنى حداكثر استفاده را ببریم. در اینجا به معرفى ریزه كارى هایى مى پردازیم كه مى تواند شما را در چیدمان منزل به بهترین وجه یارى نماید.

عکس دکوراسیون داخلی منزل سفید 2019 

عکس دکوراسیون داخلی منزل عروس 2019 

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل - دکوراسیون داخلی منزل 2019

عکس دکوراسیون داخلی منزل 2019 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.