مدل مانتو,مدل لباس,مدروز,مدل مو,فشن,مدل ناخن,آرایش,زیبایی,سبک زندگی,مدل مانتو مجلسی,مدل لباس شب,فال روزانه,فال,طراحی ناخن,سبک زندگی,آموزش جنسی,آشپزی

چند راهکار مناسب طب سنتی برای کاهش استرس

0 0

تو این دنیا پر هیاهو و پراسترس که امروزه دانش آموزان ، کارمندان و همه مردم تجربه میکنند چیزی که باعث کاهش استرس باشه مثل یک نوش دارو برای رفع همه مشکلات بدن است ، بیشتر مسائل و بیماری ها ریشه از استرس زیاد داره که امروز چند راهکار عملی از دل طبیعت براتون آماده کردیم ، درمان خانگی کاهش استرس که می تونه خیلی موثر باشه .

درمان استرس , راه های کاهش استرس و اضطراب

کاهش استرس با دمنوش بابونه

برای مبارزه با استرس شما می توانید روزانه 4 فنجان از دمنوش بابونه بنوشید. برای تهیه این دمنوش، 2 قاشق چای خوری بابونه خشک را به یک فنجان آب گرم اضافه کنید و اجازه دهید به مدت 10 دقیقه دم بکشد. سپس مقداری عسل به عنوان طعم دهنده به آن اضافه کنید و آن را بنوشید.
شما همچنین می توانید گل بابونه تازه یا چند قطره از اسانس بابونه به آب گرم اضافه کنید و به عنوان تسکین دهنده اعصاب مصرف نمایید.

کاهش استرس با جنسینگ

این گیاه به آسانی در عطاری ها به صورت ریشه تازه، ریشه خشک شده، پودر و یا به صورت مکمل موجود می باشد. روزانه 1 تا 2 گرم ریشه تازه یا خشک را در 1 فنجان شیر یا آب بجوشانید و سه بار در روز مصرف کنید.

کاهش استرس با چای سبز

2 قاشق چای خوری برگ های چای سبز را به یک فنجان آب گرم اضافه کنید.
اجازه دهید دمنوش به مدت 5 دقیقه دم بکشد.
مقداری آبلیموی تازه و عسل به آن اضافه کنید.
شما می توانید روزانه 2 تا 3 فنجان چای سبز را برای کاهش استرس بنوشید.

حتما بخوانید  مراقب جوش های ناحیه کمر و پشت شانه های خود باشید

Leave A Reply

Your email address will not be published.