نکته هایی برای نگهداری غذای کودک

خرید ادکلن

نکته هایی برای نگهداری غذای کودک

نکته هایی برای نگهداری غذای کودک غذاهای خوشمزه برای بچه ها طرز تهیه غذای کودک 6 ماهه غذای کودک شش ماهه غذای کودک ۹ماهه غذای کودک دو ساله جدول برنامه غذایی نوزاد 6 ماهه جدول غذایی کودک تغذیه کودک بعد از شش ماهگی

نکته هایی برای نگهداری غذای کودک

یکی از مشکلات مادران کارمند و پرمشغله، آماده کردن غذا در کوتاه ترین زمان ممکن برای کودک است این موضوع به‌ویژه برای مادران شاغلی که یک یا دو فرزند دیگر هم در خانه دارند و دست تنها هستند، به مراتب سخت تر است.از این روشاید این مادران تصمیم بگیرند به میزان بیشتری غذا آماده و در یخچال یا فریزر نگهداری کنند تا در زمان مناسب برای کودک سرو کنند. البته توصیه متخصصان تغذیه این است که تا حد امکان، از غذاهای تازه استفاده کنید اما هراز گاهی هم می توانید روش های ذخیره سازی غذا را امتحان کنید.

نکته هایی برای نگهداری غذای کودک

روش های صحیح نگهداری از غذای کودک در یخچال و فریزر
یک توصیه کاربردی به مادران پرمشغله این است که دراولین گام، تعدادی ظرف کوچک بخرید که هر کدام به اندازه یک وعده غذای کودک ظرفیت داشته باشد. سپس پوره های کودک را آماده کنید، داخل ظرف ‌ها بریزید و داخل یخچال قرار دهید. غذاها با این شیوه تا دو روز قابل استفاده هستند. به این ترتیب هر وقت زمان غذا دادن به نوزاد فرا برسد، یکی از وعده ها را بیرون می آورید و دیگر لازم نیست نگران غذای کودک تان باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.