انواع مدلهای سایه چشم با طراحی جذاب و تماشایی

خرید ادکلن

انواع مدلهای سایه چشم

انواع مدلهای سایه چشم 2019 :: در این مطلب از مجله بی جامه ما برای شما طرح های زیبا و دیدنی از  انواع مدلهای سایه چشم  بسیار و جذاب را فراهم اورده ایم . در مدل آرایش صورت لایت برای آرایش چشم ها از مدل سایه چشم لایت استفاده می شود که این مدل سایه زیبایی و جذابیت خاصی را به فرم چشم های شما می بخشد.

انواع مدلهای سایه چشم - سایه چشم

عکس سایه چشم عروس 2019 

عکس سایه چشم مات 2019 

انواع مدلهای سایه چشم - سایه چشم

عکس سایه چشم جدید 2019 

انواع مدلهای سایه چشم - سایه چشم

عکس سایه چشمک 2019 

عکس سایه چشم اکلیلی 2019 

عکس سایه چشم ساده 2019 

عکس سایه چشم دخترانه 2019 

عکس سایه چشم جدید عروس 2019 

اگر تمایل دارید چشم هایتان آرایش دودی لایت داشته باشد می توانید از سایه های اکلیل دار و تیره برای آرایش چشم های خود استفاده کنید که در این صورت بهتر است از رژ لب و رژ گونه رنگ روشن استفاده کنید تا چشم هایتان جلوه خاص و زیباتری پیدا کنند.مدل های سایه چشم لایت اغلب به صورت کمرنگ و مات زده می شود و تا حد امکان سایه در پشت پلک چشم محو می شود به همین دلیل است که آرایش چشم ها طبیعی تر به نظر می رسند.توجه داشته باشید که بعد از زدن سایه به صورت لایت بهتر است از خط چشم و ریمل استفاده کنید. در مدل آرایش چشم لایت از مژه مصنوعی استفاده نکنید زیرا مژه مصنوعی باعث می شود تا چشم هایتان طبیعی به نظر نرسد.

عکس سایه چشم مدل برگ 2019 

عکس سایه چشم عربی 2019

عکس سایه چشم مشکی 2019 

عکس سایه چشم اسموکی 2019 

عکس سایه چشم مخملی 2019 

عکس سایه چشمک قبل از عمل 2019 

عکس سایه چشم خلیجی 2019 

عکس سایه چشم 2019 

عکس سایه چشم اروپایی 2019

در مدل های سایه لایت چشم از سایه های رنگ پوستی و سایه های رنگ روشن و براق و سایه های اکیل دار که به صورت سایه روشن هستند برای آرایش چشم ها استفاده می شود و این رنگ سایه ها باعث می شوند تا چشم ها باز و زیباتر به نظر برسند و شما می توانید بعد از اتمام سایه زدن چشم از خط چشم مشکی برای کشیدن یک خط چشم ساده استفاده کنید سپس به مژه های خود با کمک ریمل مشکی فرم و حالت زیبایی را ببخشید.

عکس سایه چشم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.