طالع بینی هفتگی عشق (پانزدهم تا بیست و دوم مهرماه)

خرید ادکلن

اگه کنجکاوید از اتفاقاتی که قراره این هفته توی زندگیتون بیفته مطلع بشید با طالع بینی هفتگی عشق همراه باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

ماه کامل در نشانه شما به شما کمک می کند که در مسیر زندگی تان خصوصی تان اقدام یا حرکتی بکنید. تاثیری که ماه کامل روی شما می گذارد این است که قدرتی که دارید به خاطرتان بیاورد. در همین زمان باید حواستان به همسرتان هم باشد. ایده ها و افکار همسرتان را نادیده می گیرید چون فکر می کنید به تنهایی انجام دادن کارها برایتان راحت تر است. همین تعهد به خودتان است که باعث شده تمام مسئولیت های زندگی را به گردن خودتان بیندازید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

در رابطه با مسائل عاشقانه برگ برنده در دستان شماست چون این هفته ونوس و مریخ دو ستاره عشق کیهانی در طالع شما در حرکت هستند. آن ها سیاره پلوتون را هم به جمع خود دعوت می کنند و هر ابهامی که در رابطه دارید برطرف می شود. اگر اخیرا با شخصی آشنا می شوید کمی به آن امیدوار باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

بهترین کاری که می توانید برای زندگی عاشقانه تان انجام دهید این است که این هفته را به محبوب اختصاص دهید. مطمئن باشید هر دو از صمیمیت و گرمای زندگی پر عشقتان لذت خواهید برد. این هفته بیرون رفتن و وقت گذراندن با دوستان را کنار بگذارید و در عوض اوقات فراغت را با همسرتان در خانه بمانید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

این هفته گفتگوهایی با همسرتان دارید که به پیشرفت رابطه کمک می کند. البته ایجاد صمیمیت بیشتر در رابطه شما زیاد هم سخت نیست چون همسرتان هم همین را می خواهد. هر دو می خواهید آسیب پذیری های همدیگر را کشف کرده و دیگر نسبت به هم رفتار بد و زبان بد نداشته باشید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

آیا می دانید چه چیزی در مسائل احساسی به شما کمک می کند؟ این که تعریف های همسرتان را نسبت به استعدادها و توانایی هایی که دارید بشنوید. همسر شما مشوق شماست و در فرصت های شعلی جدید از شما حمایت می کند. او هرگز از این که وقتی برای شما ندارد ناله و شکایت نمی کند. وقتی محبوب باعث می شود به خودتان افتخار کنید پس خیلی خوشبخت هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

ونوس و مریخ با هم در نشانه شما هستند و شور و اشتیاق زیادی را در شما ایجاد می کنند. با ملحق شدن سیاره پلوتون به ونوس و مریخ شما در نقطه اوج رابطه عاطفی قرار می گیرید به طوری که ممکن است برخی از مسائل و کارهای روزانه را هم فراموش کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

نقطه اوج رابطه شما نیز در پیش روست. رابطه ای احساسی که بیشتر قلب در آن حکمرانی می کند نه عقل. اواسط هفته تصمیم می گیرید که در جهت یک تصمیم عقلانی حرکت کنید اما همسرتان به احساسی که نسبت به این موضوع دارد بیشتر توجه می کند نه به عقل. آیا می توانید با او هم عقیده باشید؟ ممکن است کمی به دردسر بیفتید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

بهترین راه برای رسیدن به چیزی که می خواهید این است که خواسته های تان را با دوستان تان در میان بگذارید. دوستان تان را یک جا جمع کنید و اجازه دهید به شما بگویند که آیا فردی که با او در حال آشنایی هستید مناسب شما هست؟ یا به کسی که اعتماد کامل دارید اجازه دهید درباره او تحقیق کند.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

نسبت به فردی که اخیرا با او آشنا می شوید علاقه شدیدی پیدا کرده اید. ماه کامل از این رابطه یک رابطه واقعی می سازد. هر دو به این توافق می رسید که در رابطه جنگ و درگیری را کنار بگذارید. حس خوبی نسبت به همه چیز دارید. حتی وقتی دوستانتان به شما اخطار می دهند که تصمیم های عاقلانه بگیرید باز هم اهمیتی نمی دهید و به حرف دل می روید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

افق فکری تان را گسترش دهید و تجربیات جدیدی را با محبوب کسب کنید. ماجراجویی ها را بپذیرید چون به نوعی غذای ذهن و جسم و روحتان است. پس به هر فرصتی که زندگی پیش روی شما و محبوب قرار می دهد جواب مثبت بدهید. اگر مجرد هستید مراقب فردی که این نزدیکی ها وارد زندگی تان می شود باشید. او از یک فرهنگ کاملا و یا مذهب متفاوت است که شما را به خود جذب کرده است.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

صمیمیت در رابطه شما عمیق تر می شود و این فرصت را پیدا می کنید که خیلی از ناگفته ها را به هم بگویید. کاری که هرگز قبلا انجام نداده بودید. اگر روزهای سختی را می گذرانید و به مشاوره می روید در یکی از جلسات به پیشرفت غیرمنتظره ای می رسید. امکان درمان واقعی وجود دارد و رابطه ای که دیگر امیدی به آن نداشتید دوباره بازسازی می شود. خبرهای مالی خوبی در پیش رو دارید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

ونوس و مریخ سیاره های عشق در بخش روابط طالع شما به رقص افتاده اند و خیلی زیبا به پلوتون سیاره دگرگونی می پیوندند. بنابراین رابطه ای دوست داشتنی و عمیق را برای شما ممکن می سازند. همسرتان شدیدا شما را تحت حمایت خود قرار داده است و به شما در رسیدن به اهداف و آرزوهای تان کمک می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.