طالع بینی هفتگی عشق (یکم تا هشتم مهر)

خرید ادکلن

با طالع بینی این هفته بدونیم مصادف با اول ماه مهر همراه باشید تا از اتفاقاتی که ستاره ها براتون رقم زدن بیشتر بدونید.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

اگر لیست وظایفی که به همسرتان محول می کنید از کنترل خارج شده بهتر است کمی متوقف شوید و فراموش نکنید بابت هر کاری که برای شما انجام می دهد از او تعریف و تمجید کنید. حتی کوچک ترین کارها را بزرگ جلوه دهید. اگر مجرد هستید باید روی مسائل سلامتی تمرکز کنید تا اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورید. باشگاه بروید و ورزش کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

ونوس سیاره عشق وارد پنجمین خانه لذت و سرگرمی نشان شما شده است و از شما به طور قابل توجهی حمایت می کند. ونوس تا اواخر ماه در نشانه شما باقی می ماند پس از این انرژی نهایت استفاده را ببرید. ماه نو نیز در همین قسمت از نشان شما اتفاقات بیشتری را ممکن می سازد. پس از اتاق بیرون بیایید و با دنیای بیرون رو به رو شوید. اگر متاهل هستید عشق بیشتری را در رابطه احساس خواهید کرد. حتی امکان بچه دار شدنتان هم زیاد است.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

از امروز تا چندین هفته آینده بیشتر دلتان می خواهید در خانه بمانید و زیاد حوصله مهمانی و بیرون رفتن ها را ندارید. اگر مجرد هستید با فردی که یکی از آشنایان به شما معرفی می کند آشنا شوید و از او سرسری نگذرید. ممکن است با او همان رابطه عاشقانه ای را بسازید که منتظرش بودید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

در رابطه به زندگی عاشقانه نیاز به راهنمایی و توصیه های یک فرد دارید و ممکن است این راهنمایی را از یکی از خواهران یا برادرانتان بخواهید. خواهر یا برادر شما می تواند با تحلیل کردن تمام جنبه های زندگی عاشقانه شما راهنمایی های خوبی برایتان داشته باشد. در طول چند هفته آینده به یک یا دو سفر با همسرتان می روید. حتی اگر خیلی درگیر کار باشید باز هم وقتی را برای با هم بودن کنار می گذارید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

به کسی نیاز دارید که بتواند اعتماد به نفس تان را بالا ببرد و به ویژگی های واقعی تان پی ببرید. شاید دیگران فکر کنند که به توجه نیاز دارید اما کسی که شما را تحسین می کند می داند که اعتماد به نفس شما با تقدیر و ارزش دادن بالا می رود. این هفته همسرتان طوری رفتار می کند که احساس پادشاهی یا ملکه بودن به شما دست می دهد. همسرتان مشوق شماست و هیچ کسی نمی تواند به راحتی شما را از هیاهو بیندازد.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

شما هرگز شخصیتی نیستید که بخواهید خودنمایی کنید و به دیگران خودی نشان دهید. همین آرامش و رفتار خوب شما ارزشتان را به دیگران ثابت می کند. زیبایی ظاهر شما بیش از پیش به چشم دیگران می آید و بدون هیچ تلاشی اطرافیان را جذب خود می کنید. تصمیم می گیرید سبک لباس، آرایش و مدل موهایتان را تغییر دهید. حتی تغییرات ظاهری هم زیبایی درونی شما را بیشتر نشان می دهد.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

شما انسان رویاپردازی هستید و در رویاهایتان با فردی خیال پردازی می کنید که شاید اصلا آن فرد وجود خارجی نداشته باشد. از رویا بیرون بیایید و دلیل این رویاپردازی ها را پیدا کنید. شما مستحق یک عشق واقعی هستید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

در زندگی اجتماعی تان قدم های جدیدی برداشته اید و به دوستی تبدیل شده اید که همیشه رای دیگران را به نفع خودش دارد. درست است که همه دوستانتان با شما رقابت می کنند اما نسبت به یکی از آن ها حس خوبی دارید. شاید این یک رابطه عاشقانه واقعی باشد. مراقب پست هایی که در شبکه های اجتماعی می گذارید باشید چون شخص خاصی هست که حواسش به پست های شماست.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

در طی چند هفته آینده همسرتان شما را با افراد قوی و موفقی آشنا می کند که به پیشرفت شما کمک می کنند. اگر مجرد هستید با فردی وارد رابطه نشوید که حساب بانکی تان را خالی کند.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

در زندگی عاشقانه تجربیات جدیدی کسب می کنید که باعث می شود زندگی را بسیار زیبا ببینید و خوشبختانه کهکشان این هفته آماده خدمت به شماست. اگر متاهل هستید با همسرتان تصمیم می گیرید سفر بروید و یا این که بیشتر روی معنویات متمرکز می شوید که شما را بیشتر به هم نزدیک می کند. اگر هم مجرد هستید مجذوب فردی می شوید که با دیگران کاملا متفاوت است.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

این هفته رابطه عمیق تری را با همسرتان خواهید داشت. ونوس وارد هشتمین خانه نشان شما شده و همانجا باقی می ماند. این ستاره رابطه عمیق تر و صمیمی تری را بین شما ایجاد می کند. کتاب مورد علاقه تان را بخرید و علایق تان را با او در میان بگذارید.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این هفته از یکسری تغییرات کیهانی بهره مند می شوید. ونوس وارد بخش روابط شما شده است و تا اواخر ماه همانجا باقی می ماند. رابطه شما چه خوب و چه بد به سمت پیشرفت می رود. اگر هم در وضعیت خوبی نیستید بهتر است به مشاوره مراجعه کنید. اگر مجرد هستید و با شخصی در حال آشنایی هستید تصمیم به ازدواج می گیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.