طالع بینی هفتگی عشق (ششم تا سیزدهم آبان)

خرید ادکلن

کهکشان تاثیر و قدرت زیادی در احساسات، الگوها و روابط شما دارند. در طالع بینی هفتگی امروز از دیدگاه کهکشانی به زندگی و اتفاقات خوب و بدی که به همراه دارد نگاهی گذرا داشته باشیم.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق فروردین

مریخ در بخش رابطه نشانه شما در حال گردش است و باعث شده است نسبت به مسائل رابطه ای کمی بلندپرواز باشید. این یعنی وقتتان را به خاطر مسائل بیهوده و بی ارزش هدر نمی دهید و سراغ مسائل مهمتر می روید. به همین دلیل هم صبر و حوصله به خرج می دهید و هم می خواهید به بهترین نتیجه برسید. یکی از مسائلی که در زندگی به شما فشار می آورد این است که به دلیل موقعیت کاری از همسرتان انتظار بیشتری دارید. رئیستان به اندازه کافی به شما گیر می دهد. بنابراین انتظار چنین رفتاری را از همسرتان در خانه ندارید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق اردیبهشت

آماده لذت بردن از بهترین لحظاتی که ستارگان برایتان رقم زده اند باشید. خورشید سیاره مشتری را در برگرفته است و این اتفاق به ندرت و شاید سالی یکبار در کهکشان می افتد. شما فرد خوش شانسی هستید که این اتفاق در بخش روابط عاشقانه طالعتان افتاده است. این یعنی نور شانس در مسائل رابطه ای که به شما کمک می کند رابطه عمیق تر و بهتری با هم داشته باشید. عشق در طالع این هفته شما تضمینی است.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق خرداد

مریخ برای اولین بار در طول دو سال گذشته وارد بخش رمانتیک نشانه شما شده و شما را تشویق می کند از احساستان پیروی کنید. می خواهید به هر قیمتی که شده او را از دست ندهید.صرف نظر از این که می دانید نمی توانید آینده را تحت کنترل خودتان در بیاورید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق تیر

اگر مجرد هستید و یا مدتی است که با فردی آشنا می شوید این هفته بهترین اتفاقات در زندگی عاشقانه شما رقم خورده است. خورشید و مشتری در بخش رمانتیک نشانه شما به هم ملحق می شوند و خبرهای خوبی در رابطه با مسائل قلبی و احساسی برای شما می آورند. با فردی آشنا می شوید که با شما مثل یک پرنسس رفتار می کند. اگر هم متاهل هستید هدیه ارزشمندی از او دریافت می کنید. پس همه چیز در رابطه با مسائل احساسی روبراه است.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق مرداد

سعی می کنید همسرتان را توجیه کنید که از رابطه چه انتظاراتی دارید. در رابطه با مسائل احساسی کاملا احساس ناامنی می کنید. ترجیح می دهید بدون این که نیازهای عاطفی تان را به او توضیح دهید از علاقه و توجه  زیاد او بهره مند شوید. البته این را هم می دانید که هیچ کس قدرت ذهن خوانی ندارد و تا زمانی که به او نگویید از نیازهای شما مطلع نمی شود.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق شهریور

به نظر می رسد همسرتان می خواهد قدرت را در رابطه در دست بگیرد و به نوعی از شما برای پیشرفت خودش استفاده کند. درسی که باید از این وضعیت بگیرید این است که همیشه روی حرف خودتان بایستید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق مهر

مریخ سیاره انگیزه و عمل وارد نشانه شما شده و شما را تبدیل به یک منبع نیروی قوی کرده است. به قدری که اشتیاق بالا رفتن از کوه ها به شما دست می دهد. به علاوه تشویق می شوید به آن چیزی که در مسائل می خواهید برسید. ممکن است همسرتان از این دیدگاه و انرژی جدید شما غافلگیر شود چون خواسته های شما زیاد هم طبیعی به نظر نمی رسند.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق آبان

پشت این گوشه گیری ها یک عشق رمانتیک نهفته است و ترجیح می دهید آن یک راز باقی بماند. اگر مجرد هستید عشقی پنهانی که به صورت راز در دلتان داشتید به سمتتان می آید و اگر متاهل هستید رابطه شما روز به روز بهتر و بهتر می شود.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق آذر

در دنیای اجتماعی شما یک زندگی جدید در راه است و این به زندگی رمانتیک شما هم کمک می کند. اگر مجرد هستید و آمادگی وارد رابطه شدن را دارید به جمع هایی که باب سلیقه تان هست بروید. وقتش رسیده که از لاک خود بیرون بیایید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق دی

دوست دارید با کسی آشنا شوید که در مرکز قدرت خودش آرامش و امنیت داشته باشد. در واقع اکنون فرصت جذب چنین فردی را به زندگی تان پیدا کرده اید. فردی که به تنهایی توانایی کنترل دنیای خودش را دارد. ممکن است با این فرد از طریق معرفی یکی از دوستانتان آشنا شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق بهمن

اخیرا تشنه تجربیات جدید هستید. حتی ممکن است افق دیدتان را گسترش دهید. اما همسرتان شما را حمایت نمی کند و بیرون آمدن شما از منطقه امن برای او کمی تهدید آمیز و ناامن است. این مشکل شما را کاملا ناامید می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق اسفند

ونوس وارد منطقه عاشقانه طالعتان شده و باعث می شود به تعادل بیشتر و عمیق تری در زندگی برسید. مریخ هم  درست وارد همین منطقه شده و عشق و علاقه بین شما را شعله ور می کند. همه چیز به نظر عالی می رسد به جز یک چیز: ناامنی در رابطه. سوالی که در ذهنتان زیاد از خودتان می پرسید این است که آیا می توانم به او اعتماد کنم؟ اگر کاملا خودتان را تسلیم کنید به نتایج خوبی می رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.