مدل مو مردانه 2018

خرید ادکلن

مدل مو مردانه 2018 شاید بتوان گفت فوق العاده ترین مدل مو طی چند سال اخیر بوده است ، جدیداً اسم مدل مو جدید به گوشمون داره می خوره میبینیم آرایشگرامون دارن حرف هایی در این رابطه میزنند . از طرفی میبینیم مدل مو مردانه ساده و شیک مد شده ، دیگه کمتر میبینیم از طرح های خیلی مدرن استفاده کنند که گاهی خوشایند نبودند از طرفی هم میبینیم مدل مو کلاسیک داره دوباره خودشان را نشون میدهند .البته این نکته را فراموش نکنیم که این مدل مو مردانه 2017 هستند که مد امسال را مشخص میکنند .

مدل مو textured crop یکی از اون مدل مو مردانه است که امسال قراره به معنا واقعی بترکونه ، چون هم طرح سبکی هستش هم سنگین ، هم بلنده هم کوتاهه ، هم کلاسیک هم بروز هستش ، ترکیبی از سایه و روشن مو حتی می تونه با موهای رنگ شده سازگار باشه و یک طراحی فوق العاده برای کسانی که دنبال مدل مو شیک هستند باشه .

امروز برای شما در بی جامه تعدادی مدل مو مردانه 2018 که قرار است مد امسال شوند رو آماده کردیم ، این مدل ها فوق العاده زیبا هستند که خود من خیلی حس خوبی نسبت بهشون دارم چون خیلی هاشون می توانند مناسب هم محیط کار باشند هم مجالس خصوصی حتما سعی کنید ازشون استفاده کنید. علاوه بر موارد بالا مدل مو امسال قراره که یه برگشت به عقب هم داشته باشند . یعنی خیلی میبینیم که طرح هایی که چند سال پیش مد شده بودند دوباره محبوب شدند طرفدار پیدا کردند ، این وسط مدل پشت مو رو نباید فراموش کنیم ، البته خیلی وقت که همه دوست دارند پشت مو ساده و صاف داشته باشند اما امروز چند تا مدل پشت مو جدید هم معرفی می کنیم که بتواند تکمیل کننده تمام مدل ها باشد .

نکته : خیلی وقت ها کاربران از ما می خواهند که اسم مدل موها را قرار دهیم ، اما توجه کنید که ترجمه هم حدودی دارد ، وقتی که اصطلاح به کار می رود واقعا ترجمه خوبی نخواهد داشت به همین خاطر مجبور هستیم اسم مدل مو مردانه را برای شما انگلیسی قرار دهیم .

مدل مو مردانه 2018 امسال

1- مدل مو Textured Crop

مدل مو مردانه 2018

[irp]

2- مدل مو پسرانه کوتاه Preppy

مدل مو پسرانه کوتاه

3- مدل مو Thick Crop

مدل مو کوتاه مردانه

4- مدل مو مردانه Blunt Bangs

مدل مو کوتاه

5- مدل مو فر Curly Crop

مدل مو مردانه فر

[irp]

6- مدل مو و پشت مو سایه دار Wavy Comb Over

مدل مو سایه دار مردانه

7- مدل مو و پشت مو Heavy Crop

مدل مو کلاسیک مردانه مدل پشت مو پسرانه

8- طراحی مدل مو Burst Fade Mohawk

مدل مو 2018

9- مدل مو Curly Mohawk

مدل مو پسرانه فر

10- مدل مو پشت گرد

مدل مو ساده و شیک

[irp]

11- مدل مو Textured Slick Back

مدل مو مردانه با ریش و عینک

12- مدل مو ساده سایه دار Sweep Back

مدل مو خامه ای

13- مدل مو مردانه Pomp Fade

مدل مو خامه ای بلند

14- مدل مو کلاسیک Pompadour

مدل مو کلاسیک مردانه

15- مدل مو کوتاه مردانه

مدل مو کوتاه ساده

این سری از مدل مو مردانه 2018 هم به پایان رسید امیدوارم ازشوون لذت ببرید ، حتما تجربه خودتون را از مدل موهای که در بالا قرار دادیم با ما به اشتراک بگذارید خیلی خوشحال میشیم نظرات شما را در بی جامه قرار دهیم .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.