گیاهان افزایش دهنده میل جنسی و رفع مشکلات جنسی با گیاهان دارویی

بهترین گیاهان محرک جنسی و رفع مشکلات جنسی

خرید ادکلن

گیاهان افزایش دهنده میل جنسی به شما کمک می‌کنند تا روابط جنسی بهتری در روابط زناشویی خود داشته باشید. مطمئناً ناتوانی جنسی مشکلات زیادی را در روابط زناشویی شما بوجود می‌آورد. در این مقاله می‌خواهیم گگیاهان افزایش دهنده میل جنسی را معرفی کنیم و درباره رفع مشکلات جنسی با گیاهان دارویی صحبت کنیم. بهتر است قبل از اینکه داروهای شیمیایی را استفاده کنید کمی به گیاهان افزایش دهنده میل جنسی توجه کنید و درمان خانگی و گیاهی را امتحان کنید.

باور کنید یا نه، خیلی از گیاهان هستند که باعث افزایش میل جنسی شما می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا روابط زناشویی عالی داشته باشید و همچنین قرص افزایش دهنده میل جنسی خطرات بسیاری دارند که بهتر است از مصرف آنها چشم پوشی کنید. با بی‌جامه همراه باشید.

گیاهان افزایش دهنده میل جنسی

خوشبختانه راه‌های طبیعی برای افزایش میل جنسی وجود دارد که شامل گیاهان بسیار محبوب و خوشمزه هستند که به راحتی می‌توانید از آنها استفاده کنید. باید سلامی دوباره به گیاهان افزایش دهنده میل جنسی بکنیم.

مصرف این گیاهان تازه نیست و از قدیم از آنها برای افزایش میل جنسی استفاده می‌شده و امروزه از لحاظ علمی نیز این موارد بررسی شده. خیلی از این مواد را داخل خانه خود به راحتی می‌توانید پیدا کنید.

1. جنسینگ افزایش دهنده میل جنسی

جنسینگ افزایش دهنده میل جنسی

این گیاه محبوب به دلایل بسیاری کمک به افزایش میل جنسی می‌کند، هر دوگونه آسیایی و آمریکایی این گیاه به افزایش میل جنسی و عملکرد جنسی بدن شما کمک می‌کند. جنسینگ به اختلالات نعوظ کمک می‌کند و سیستم عصبی مرکزی و هورمون‌های شما را بهبود می‌بخشد.

جنسینگ را به صورت طبیعی می‌توانید به صورت دمنوش گیاهی میل کنید. ریشه تازه یا خشک یا از پودر آن استفاده کنید. کافیست 1 قاشق غذاخوری پودر یا ریشه این گیاه را به مدت 5 تا 7 دقیقه اجازه دهید دم بکشد بعد آنرا میل کنید.

2. زعفران افزایش دهنده میل جنسی

زعفران افزایش دهنده میل جنسی

زعفران می‌تواند گران باشد، اما گزینه مناسبی به عنوان گیاه افزایش دهنده میل جنسی است. ادویه باستانی که در واقع به بهبود مشکلات عملکرد جنسی کمک می‌کند. طبق تحقیقات زنانی که از زعفران استفاده می‌کردند عملکرد جنسی بهتری نسبت به زنانی که از این گیاه استفاده نمی‌کردند داشتند و حتی از لحاظ عصبی نیز در شرایط بهتری قرار داشتند. همچنین این تحقیقات نشان داده که مردانی که مشکل نعوظ داشتند وقتی از زعفران استفاده کردند شرایط بهتری را تجربه کردند و تاثیرات مثبتی روی آنها زعفران گذاشته بود.

این گیاه در کشور ما بسیار موجود است و می‌توانید به راحتی آنرا تهیه کنید. نیازی نیست این گیاه را مستقیم استفاده کنید می‌توانید به عنوان ادویه روی غذاهای خود اضافه کنید و میل کنید و از طعم و رایحه آن نیز لذت ببرید.

3. ماکا ( Maca ) افزایش دهنده میل جنسی

ماکا ( Maca ) افزایش دهنده میل جنسی

ماکا ( Maca ) ریشه‌ای است که بهبود روابط زناشویی شما کمک می‌کند. ریشه ماکا ( Maca ) در ابتدا در آمریکای جنوبی برای افزایش قدرت باروری استفاده می‌شد اما در نهایت متوجه شدند که محرک جنسی نیز هست. مطالعاتی در کره جنوبی نشان داد که اختلال عملکرد جنسی مردانه هنگام استفاده از ماکا کاهش می‌یابد و اختلالات نعوظ را در مردانه نیز بهبود می‌بخشد.

در زنان ماکا برای کمک به تعادل هورمونی هنگام سندروم پیش از قاعدگی ( PMS ) و یائسگی استفاده می‌شود و به عوارض جانبی هر دو مسئله کمک می‌کند؛ این عوارض جانبی اغلب شامل کاهش میل جنسی است و همچنین باعث کاهش سطح اضطراب و افسردگی در دوران یائسگی زنان می‌شود که در نهایت بهبود این شرایط باعث افزایش میل جنسی می‌شود.

شما می‌توانید ماکا را تهیه حتماً دقت کنید که 100% طبیعی باشد و از نوع ارگانیک آن استفاده کنید، طعم این گیاه مانند دارچین و جوز بویا ( nutmeg ) است، ماکا را می‌توانید با کمی جو دوسر میل کنید یا با آن کوکی تهیه کنید.

4. شکلات افزایش دهنده زمان انزل

شکلات افزایش دهنده زمان انزل

شواهد قطعی درباره اینکه خوردن شکلات به شما کمک می‌کند تا زمان انزال خود را افزایش دهید اما خوردن شکلات حس خوبی را در شما ایجاد می‌کند که موثر است. فنتیلامین، محرکی که در مغز ما آزاد می شود (همچنین به عنوان “دارو عشق” شناخته می شود) و تریپتوفان، که به تولید سروتونین کمک می کند در شکلات یافت می‌شود. خوردن شکلات بیشتر ممکن است به شما کمک کند تا احساس شادی داشته باشید و حس علاقه و عشق را در شما افزایش می‌دهد که این حس خوب باعث افزایش مدت زمان انزال شما می‌شود.

هنگام انتخاب شکلات سعی کنید شکلات با 70 درصد تلخی انتخاب کنید. شکلات تیره دارای مزایای زیاد و آنتی اکسیدان‌هایی است که بسیار مفید هستند.

5. جینکو بیلوبا ( Gingko Biloba ) افزایش دهنده میل جنسی

جینکو بیلوبا ( Gingko Biloba ) افزایش دهنده میل جنسی

جینکو بیلوبا ( Gingko Biloba ) این عصاره گیاهی باستانی برای هزار سال در طب چینی برای درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. تحقیقات نشان داده که جینکو بیلوبا ( Gingko Biloba ) به طور قابل توجهی به بهبود مشکلات جنسی در میان مردان و زنان کمک می‌کند، این گیاه می‌تواند به شما هم در افزایش میل جنسی و هم در افزایش زمان انزال کمک زیاد بکند. این گیاه را حتماً تهیه کنید و استفاده کنید تا از خواص معجزه آسا آن لذت ببرید.

نکته: اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتماً با دکتر خود برای مصرف این گیاهان دارویی برای افزایش میل جنسی مشورت کنید تا اختلال دارویی نداشته باشند.

اینفوگرافی گیاهان افزایش دهنده میل جنسی و رفع کننده مشکلات جنسی و زناشوئی

خطرات استفاده از داروهای افزایش میل جنسی

اکثراً این داروها با اطلاعات غلط و گمراه کننده‌ای به مردم ارائه می‌شوند، اما این را بدانید که این قرص‌ها و داروها اثرات مخربی روی شما می‌گذارند و سلامتی شما را به خطر می‌اندازند. سعی کنید برای رفع مشکلات جنسی خود از درمان طبیعی و گیاهی استفاده کنید چون کم خطرتر هستند.

داروهایی که توسط پزشک برای شما تجویز می‌شوند باز خطرات کمتری دارند اما این داروها و قرص های افزایش میل جنسی عوارض جانبی خود را نیز دارند. امکان دارد با مصرف این قرص‌ها شما دچار سردرد، سرگیجه، اختلال در دید، افزایش ضربان قلب و در عضلانی شوید، این قرص‌ها باعث افزایش زمان انزال شما نمی‌شوند بلکه مسائل نعوظی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. پس به هیچ عنوان برای زود انزالی آنها را استفاده نکنید.

امن‌ترین و مطمئن ترین گزینه برای افزایش میل جنسی و بهبود روابط زناشوئی درمان گیاهی و طبیعی است که هم مشکلان نعوظ و انزال شما را از بین می‌برد و به شما جنسینگ, زعفران, ماکا, شکلات و جینکو بیلوبا را معرفی کردیم که به شما کمک می‌کند تا بهبود عملکرد در روابط خود داشته باشید. حتما نظرات خود را درباره این موضوع برای ما بنویسید.
امن ترین گزینه این است که غذاهای آروماتیزی را انتخاب کنید که به طور طبیعی موجب تحریک می شود.
پنج مورد از بهترین مواد غذایی که بیشتر مورد مطالعه قرار می گیرند عبارتند از جین سنگ، زعفران، ماکا، شکلات و گینگو بلوبیا. بهتر است از الکل جلوگیری کرد.

این مقاله به طور اختصاصی توسط گرووه سلامت سایت بی‌جامه ترجمه و آماده شده، استفاده از این مطلب بدون لینک کردن به مطلب غیرمجاز می‌باشد.

منبع DrAxe
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.