جدیدترین طرح حنا روی دست 2018

نقش حنا عروس

خرید ادکلن

طرح حنا روی دست 2018 ، این یک روش خالکوبی هندی است که با فرهنگ هند عجین شده و بخش مهمی از فرهنگ هندی است ، البته به جزء بخش فرهنگ طرح حنا باید بخش زیبایی آنرا نیز در نظر داشت که باعث می شود بهترین طرح ها را داشته باشید .

Mehndi در واقع یک نوع رنگ طبیعی است که از برگ و ساقه درخت حنا گرفته می شود . هنرمندان زیادی در سرتاسر جهان این هنر را یاد گرفته اند و در حال گسترش آن هستند ، طرح حنا یک خالکوبی موقت است که زیبایی فوق العاده ای دارد و در حال حاضر در کشورهای غربی طرفداران زیادی پیدا کرده است .

انتخاب طرح حنا ساده

ما معمولا عادت داریم برای رفتن به مهمانی ها طرح های خیلی پیچیده ای  خود انتخاب کنیم اما طرح حنا ساده ای وجود دارد که می توانید هرجایی از آنها استفاده کنید . طرح حنا خیلی ساده ای که جدا اینکه خیلی چشم گیر باشد دستانتان را بیش از حد محدود نکند . خیلی از نقش حنا ها روی انگشت شصت و اشاره انجام میشود که می تواند در عین سادگی فوق العاده زیبا باشد برای دستان شما.
خیلی از مدل حنا که امروز در بی جامه آماده کردیم خیلی طرح های سنگینی نیستند و به راحتی می توانید روی دستانتان استفاده کنید . مخصوصاً خانوم هایی که شاید تمایل ندارند خیلی از طرح های شلوغ استفاده کنند . همچنین سعی کردیم برای کسانی به مدل های گل دار استفاده کنیم چون این طرح ها طرفداران خودش را دارد و خانوم های زیادی علاقه به این طرح ها دارند .

البته خیلی ها دوست دارند که طرح های هندسی انتخاب کنند ، یا طرح های سنتی که باید توجه داشته باشند که اصولاً این مدل طراحی بسیار ساده هستند ، که فکر می کنم برای هر جشن و مهمانی مناسب باشند ، که به سلیقه شخصی شما بستگی دارد ، ما که کل سعی خودمان را کردیم تا بهترین مدل ها را در بی جامه قرار دهیم .

طرح حنا روی دست
طرح حنا روی دست
طرح حنا فانتزی
طرح حنا فانتزی

[irp]

عکس طرح حنا روی دست
عکس طرح حنا روی دست
طرح حنا ساده
طرح حنا ساده
طرح حنا عربی
طرح حنا عربی
طرح حنا خیلی ساده
طرح حنا خیلی ساده
نقش حنا 2018
نقش حنا 2018

[irp]

نقش حنا عروس
نقش حنا عروس
نقش حناء روی دست
نقش حناء روی دست
مدل حنای دست
مدل حنای دست
مدل طرح نقش حنا خیلی ساده
مدل طرح نقش حنا خیلی ساده
نقش حنا هندی
نقش حنا هندی
Mehndi Design
Mehndi Design

[irp]

طرح حنا 2018
طرح حنا 2018

سعی کردیم برای شما بهترین طراحی حنا امسال را آماده کنیم . خیلی خوشحال میشویم اگر خودتان طراحی کردید برای ما ارسال کنید تا در بی جامه قرار دهیم. حتما در بخش نظرات ، نظرات خود را درباره این طرح ها بیان کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.