فال روزانه چهارشنبه 30 دی 1394

خرید ادکلن

فال روزانه چهار شنبه 30 دی 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 30 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سعی کنید در روز تولدتان خودتان را از هیاهوی زندگی شهری دور کرده و در محیط آرامی این روز مهم را جشن بگیرید. در کنار کسانی که دوست دارید جشن گرفته و خاطرات شیرین گذشته را به یاد بیاورید. با نگاه کردن به گذشته خواهید توانست به ارزش چیزهایی که زمانی برایتان بی ارزش بوده اند پی ببرید، پس یاد بگیرید که قدر لحظه هایتان را بدانید. تا می توانید به سفر بروید و خاطراتی ارزشمند برای خودتان بیافرینید. در زمینه تحصیلات می توانید بسیار موفق باشید، به شرط آن که اراده داشته باشید و برای هدفتان زمان صرف کنید. عشقی که مدت هاست در جستجوی آن بوده اید با فرا رسیدن بهار امسال به سراغتان خواهد آمد. فقط مواظب باشید بیش از اندازه هیجان زده نشوید و چشم و گوش بسته عاشق نشوید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شروع کردن کارها و پروژه های تازه برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود و بی صبرانه منتظر این هستید که ببینید کارها چطور پیش خواهند رفت. با وجود این که ذهنتان سرشار از ایده های فوق العاده است حاضر نیستید حساب نشده و با عجله خودتان را در وضعیتی گرفتار کنید که هیچ ثبات و امنیتی نداشته باشد. ولی خوب در هر صورت این را در نظر داشته باشید که هر کاری که الان شروع کنید حداقل تا یک هفته به نتیجه مورد نظرتان نخواهد رسید، پس آرامش خودتان را حفظ کرده و در مسیر اهدافی که از نتیجه شان مطمئن هستید گتم بردارید و منتظر نتیجه کارتان بمانید. اگر شریک زندگیتان در این مسیر از شما حمایت نکرد دلسرد نشوید، دیر یا زود او نیز با شما همراه خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

خودتان فکر م یکنید که برای به کار گرفتن دانسته هایتان در محل کار آمادگی کامل دارید و با پیاده کردن آنها می توانید به نتایج بی نظیری دست پیدا کنید. ولی خلاقانه ترین برنامه ها هم اگر بر اساس رویکردهای منطقی پایه گذاری نشده باشند به هیچ نتیجه ای نخواهند رسید. زیاد روی همکارانتان حساب نکنید، زیرا حتی اگر از شما حمایت کنند هم انتظاراتتان را برآورده نخواهند کرد. برای رسیدن به موفقیت بهترین کار داشتن خود کفایی است. درست است که شما از این که طرف مقابلتان را دوست دارید مطمئن هستید، ولی اطمینان شما کافی نیست و باید عشق خود را به او نیز نشان دهید، پس در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تلاش هایتان ممکن است بی نتیجه باشند، به ویژه اگر سعی کنید به یک باره کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شما دوست دارید در تمام فعالیت هایی که به نظرتان جالب می آیند شرکت کنید، ولی بهتر است برنامه اولیه ای که برای روزتان داشته اید را در نظر داشته باشید و کارهایی که شما را از برنامه اصلیتان منحرف می کنند را به لیست کارهای امروزتان اضافه نکنید. امروز اعتماد کردن به حسس ششمتان به شما توصیه نمی شود، زیرا به احتمال زیاد آنچه برای انجام کاری که در نظر دارید لازم است را دست کم می گیرید. قول هایی به دیگران ندهید که از پس انجام آنها برنخواهید آمد، این کار اعتبار حرفه ای شما را زیر سوال خواهد برد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان درگیر رویاهایی است که برای آینده تان دارید، این کار هیچ اشکالی ندارد، چرا که رویاهای امروزمان هستند که واقعیت فردایمان را می سازند. با این حال اگر فکر کنید که رویاهایتان خود بخود به واقعیت خواهند پیوست سخت در اشتباهید و تنها خودتان را گول زده اید. تمام جزئیات رویایتان را در این تصویر ذهنیتان در نظر بگیرید و با برنامه و تلاش و پشتکار برای به تحقق پیوستن آن تلاش کنید. اگر این چند وقت در رابطه عاطفیتان با مشکل مواجه بوده اید، انتظار نداشته باشید که امروز اوضاع بهتر شود زیرا شما بسیار حساس شده اید و از کوچکترین حرف ها هم ناراحت و عصبانی شده و عکس العمل نشان می دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظرتان می رسد که زندگی فعلیتان با رویاهایی که برای خود در سر داشته اید خیلی فرق می کند و امروز ناگهان به خودتان آمده اید و دارید به خود می گویید من به کجا دارم می روم؟ این کشف شهود اولین قدم از مسیری است که شما را از رکودی که در آن گرفتار شده اید رها خواهد کرد. خودتان را از مسئولیت هایی که برایتان هیچ نتیجه ای ندارند رها کنید و عادت های اشتباهتان را کنار بگذارید. البته قرار نیست همه این تحولات یک شبه اتفاق بیفتند، ولی باید برنامه ریزی کرده و بر اساس آن این تغییرات را در خود ایجاد کنید. بد نیست کمی به روابط عاطفی خودتان هم سر و سامان بدهید، امروز روز برداشتن قدم های بزرگ و تغییرات بنیادی است!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز توجه شما به کارهایتان بین شما و دیگران فاصله ایجاد می کند، زیرا شما آنقدر که نگران انجام کارهایتان با تمام جزئیات مربوط به آنها هستید، به مسائل اجتماعی و این که مورد پذیرش دیگران باشید اهمیت نمی دهید. ولی این حساسیت شما در انجام کارهایتان همچون مانعی بر سر راه خوشحالی و آرامشتان خواهد بود، به ویژه اگر احساس کنید که وقت کم دارید. خیلی به جزئیات توجه نکنید و اولویت اصلیتان را انجام شدن کارتان قرار دهید، اگر وقت اضافه آوردید می توانید جزئیات را هم درست کنید. نگران این که فردی که دوست دارید چه قضاوتی در موردتان می کند نباشید، کسی که شما را واقعا دوست داشته باشد به اندازه کافی به شما فرصت خواهد داد تا خودتان را توجیه کنید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

شما به طور ذاتی از این که در آینده موفقیت های بزرگی در انتظارتان هستند اطمینان کامل دارید و با رضایت کامل حاضر هستید برای به دست آوردن آن چه که می خواهید صبر کنید. با این حال کاسه صبرتان کم کم دارد لبریز می شود و برای رسیدن به خواسته هایتان بیقراری می کنید. مثبت نگری اثرات سازنده تری خواهد داشت؛ شما می دانید که چیزی نمانده تا زحمات بسیاری که کشیده اید نتیجه بدهند، پس کمی دیگر دندان روی جگر بگذارید و صبر کنید و نگرش مثبت خود را حفظ کنید. با شریک زندگیتان صحبت کنید و از او بخواهید کارها و رفتارهایتان را تحلیل کند؛ او نیمه دیگر شماست و ممکن است چیزهایی را در وجودتان ببیند که از نظر خودتان مخفی مانده اند.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که مشغله کاریتان ایجاب می کند که این روزها بیشتر وقت و انرژیتان را در زمینه کاری خود صرف کنید، باید با این حال کمی برای خودتان هم وقت بگذارید و استراحت کنید. کمی از تاکیدی که روی انجام وظایف کاریتان دارید کم کنید و کمی هم به خانواده و مسائل شخصیتان بپردازید. خوشبختانه امروز می توانید بی آن که رئیستان را عصبانی کرده و یا از کارهایتان زیاد عقب بمانید، کمی زودتر محل کارتان را ترک کرده و به این کارها برسید. این استراحت شما را قادر خواهد ساخت تا انرژیتان را تمدید کرده و فردا با توان بیشتری به کارهایتان برسیدگی کنید. امروز کمی به خودتان و رفتارهایی که این چند روز با طرف مقابلتان داشته اید فکر کنید، آیا تغییری لازم نیست؟

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گزینه های پیش رویتان شما را گیج و آشفته کرده اند، ولی از طرفی هم از اهمیت وفای به عهد آگاه هستید و می دانید که باید سر حرفتان بایستید. با این همه از این که همیشه ناجی دیگران باشید و در آخرین لحظات به کمکشان بشتابید هم خسته شده اید و وسوسه ای شما را به بیخیالی فرا می خواند. ولی اهمیت ندادن به تعهدهایتان اصلا ایده خوبی نیست. اول کارهایی که وعده داده اید را عملی کنید و پس از آن تا مدتی خودتان را کنار کشیده و همان طور که دوست دارید استراحت کنید و مسئولیت هیچ کسی را نپذیرید. یادتان باشد که در روابط عاطفی کنترل کردن احساستان با سرکوب کردن آن کاملا متفاوت است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به راحتی می توانید برنامه هایی که می خواهید و قرارهای مربوط به آنها را بچینید، ولی این که به این قرارها برسید کار چندان ساده ای نخواهد بود. عدم موفقیت در این زمینه ناشی از بی مسئولیتی و بی احترامی کردن شما نیست. مشکل اینجاست که می خواهید قبل از هر تعهدی تمامی گزینه هایی که پیش رویتان هستند را با دقت بسنجید. با این حال باید این را بدانید که این کار نتایج چندان مثبتی برای شما به بار نخواهد آورد، پایبندی به قرارهایتان زمینه ساز رسیدن به اهدافتان خواهد بود. اگر رابطه عاطفی تازه ای را آغاز کرده اید شاید طرف مقابلتان فکر کند که همه چیز خیلی خوب شروع شده ولی اوضاع دارد رو به بد شدن می رود، به او ثابت کنید در اشتباه است.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما به اندازه کافی صبوری کرده اید ولی حالا دیگر انگار روی میخ نشسته اید، بیقرار هستید و می خواهید هر چه سریعتر شروع به حرکت کنید. راهی که در پیش دارید شما را به سوی مقاصدی ناشناخته هدایت خواهد کرد که شاید در ابتدا باعث غافلگیری و ترس شما شود. خوشبختانه با پی بردن به این که فشاری که احساس می کنید از درونتان است خواهید توانست این اثرات منفی را کاهش دهید. پیش از آن که سفرتان را آغاز کنید و مسیری که می خواهید بروید را تعیین کنید. شاید امروز به طور ناگهانی تصمیم بگیرید خودتان یا عشقتان را با هدیه ای گران قیمت شاد کنید، ولی عواقب این کار خود را در نظر داشته باشید. یک هدیه کوچک هم می تواند همین اثر را داشته باشد.
فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال حاضر دوست ندارید که دیگران از همه کارهایتان سر در بیاورند. با وجود این که نیازی به این نیست که واکنش های احساسی خود را از دوستانتان مخفی کنید، ولی باز هم بهتر است در بیان عواطف و احساساتتان احتیاط کنید. هر چند رفتارها و حالت هایتان هم نقش زیادی در نشان دادن احساستان به دیگران می توانند داشته باشند، ولی شما در هر حال حرف هایی که با دیگران در میان می گذارید را با دقت انتخاب کنید. در مورد این که به چه کسانی می توانید اطمینان کنید به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز ممکن است طرف مقابلتان کمی جدی یا خشن باشد، فرار کردن از او اصلا ایده خوبی نیست، در کنارش بمانید و دلیل این رفتار او را پیدا کنید.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.