طالع بینی هفتگی عشق (سیزدهم تا بیستم آبان)

خرید ادکلن

کهکشان تاثیر و قدرت زیادی در احساسات، الگوها و روابط شما دارند. در طالع بینی هفتگی امروز از دیدگاه کهکشانی به زندگی و اتفاقات خوب و بدی که به همراه دارد نگاهی گذرا داشته باشیم.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق فروردین

این هفته زندگی عاشقانه شما حکم یک جاده پر دست انداز را دارد که با ارتباط بین ونوس و زحل شروع می شود. شما و محبوب احساس می کنید برای هم ساخته شده اید چون هم از نظر اعتقادات مذهبی و هم معنوی مشابه هم هستید. مدتی بعد متوجه می شوید که رابطه شما به کمی شلوغ پلوغی هم نیاز دارد. یک تغییر اساسی که به او هم انرژی بیشتری بدهد.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق اردیبهشت

این هفته از نظر عاطفی کمی حساس تر شده اید و این برای شما که می خواهید عشق را به زندگی تان دعوت کنید فرصت خیلی خوبی است.گاهی اوقات بدون این که بفهمیم دور خود دیوار می کشیم و مانع از توجه دیگران نسبت به خودمان می شویم. مثل این که به همه با زبان بی زبانی می گوییم از ما فاصله بگیرند و همین باعث می شود فرصت های عاطفی را از دست بدهیم. خوشبختانه ماه کامل در روز شنبه باعث می شود دیگر این سیگنال های منفی را به سمت مردم ارسال نکنید و آمادگی این که ویژگی های منحصر به فردتان را به دیگران نشان دهید را پیدا می کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق خرداد

اگر در حال آشنایی با شخصی هستید با رسیدن به او تجربه ای بسیار متفاوت از زندگی خواهید داشت زیرا ونوس در بخش عشق واقعی نشانه شما در بهترین زاویه زحل قرار گرفته است. شما همدیگر را مثل کف دستتان می شناسید و رابطه خیلی رمانتیکی را با هم خواهید داشت. چه مجرد باشید چه متاهل یک اتفاق ناگهانی همه چیز را در زندگی عاشقانه شما زیر و رو می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق تیر

خورشید در بخش رمانتیک نشانه شما در حال حرکت است و این نشانه نوری است که در مسائل عاطفی شما می درخشد. اگر مجرد هستید بالاخره می فهمید که از یک رابطه عاطفه ای چه چیزی می خواهید. به این نتیجه می رسید که باید شامل چیزهایی که در یک رابطه ضروری است باشید. این هفته بهترین روزها را با محبوب می گذرانید به خصوص در روز جمعه.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق مرداد

اگر نگران هستید که در رابطه زیاد همفکری ندارید استرس به خودتان راه ندهید چون حمایت ها نزدیک است و هر دو تلاش می کنید ارتباط ذهنی با هم برقرار کنید. خوشبختانه عطارد به بخشی که مربوط به مسائل قلبی و عاطفی شماست حرکت می کند و باعث می شود یک گفتگوی سازنده با همسرتان داشته باشید. اگر مجرد هستید با فرد خاصی آشنا می شوید.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق شهریور

اگر متاهل هستید همه چیز کمی مبهم پیش می رود و البته این به معنای دوست نداشتن یکدیگر نیست بلکه شما قدر همه چیز را در زندگی مشترکتان می دانید. تکیه گاه خوبی برای همدیگر هستید و زندگی آرام و بی دردسری دارید. آرامش سریع ترین راه برای رسیدن به خوشبختی است. گفتگویی که جمعه این هفته با هم خواهید داشت باعث می شود دوباره گرمای عشق در زندگی مشترک تان زنده شود به طوری که ذهن، جسم و روحتان با محبوب ارتباط برقرار می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق مهر

احساس می کنید زندگی رمانتیک شما دارد به سمت پوچی پیش می رود و تنها توصیفی که می توانید از آن داشته باشید کسل کننده بودنش است. در صورتی که دوست دارید یک زندگی غیرمنتظره، غیرقابل پیش بینی، هیجان آور و پر از اتفاقات متفاوت داشته باشید. اورانوس در بخش روابط شما در حال فعالیت است و در روز شنبه در مقابل ونوس قرار می گیرد و چنین شرایطی را برای شما فراهم می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق آبان

در رابطه با زندگی عاشقانه شما باید بگویم که تمام احساساتتان در نقطه اوج خود قرار خواهند داشت. ماه کامل در روز شنبه در بخش روابط نشانه شما قرار می گیرد و لحظات احساسی و پرمعنایی را با هم خواهید گذراند و رابطه بین شما محکم تر می شود. علیرغم تمام این ها کمی احساس ناامنی در رابطه شما بوجود خواهد آمد.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق آذر

این هفته در زندگی عاشقانه شما یک اتفاقات ناگهانی رخ می دهد و با کسی که مدت ها می شناختید وارد یک رابطه عاطفی می شوید. حتی اگر لحظاتی که با هم می گذرانید زودگذر باشد باز هم چیزی شما را ناامید نخواهد کرد.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق دی

از زندگی رمانتیک خود رضایت کافی خواهید داشت. با فردی که آشنا می شدید به نتیجه می رسید و در رابطه با مسائل عاطفی، جدی تر صحبت می کنید چون می خواهید بدانید آیا تصمیمی که می گیرید درست است یا خیر.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق بهمن

به خاطر این که حرف هایتان را قبل از به زبان آوردن سبک و سنگین نمی کنید در زندگی عاشقانه تان کمی مشکل بوجود آورده اید و این باعث می شود همسرتان از شما بخواهد در مورد این مسائل با هم صحبتی داشته باشید. شاید نظر شما با نظر او یکی نباشد و این شما را کمی عصبانی می کند اما ارزشش را دارد چون در نهایت زندگی تان را نجات خواهد داد.

طالع بینی هفتگی عشق

فال عشق اسفند

عادت های پول خرج کردن شما با همسرتان متفاوت است و همین یک شکاف بزرگ در زندگی شما ایجاد می کند. شما زیاد نسبت به پولی که در می آورید بی مسئولیت نیستید اما نظر همسرتان این است که برای چیزهای غیرضروری پول خرج می کنید. به عنوان مثال شاید خرید اینترنتی به شما حس خوبی بدهد اما همسرتان با آن موافق نباشد. از نظر همسرتان حتی اگر مولتی میلیونر هم باشید باید یکسری محدودیت ها در درآمد مشترکتان داشته باشید. این منصفانه نیست که تنها یک نفر پول ها را خرج کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.