طالع بینی هفتگی عشق (بیست و نهم مهر تا ششم آبان)

خرید ادکلن

این هفته کهشکشان چه اتفاقاتی را در زندگی شما رقم زده است؟ طالع بینی عشق بدونیم شما را از اتفاقاتی که در نتیجه حرکات ستارگان در طول هفته در پیش رو دارید آگاه می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

فروردین

به این هفته به چشم یک فرصت طلایی نگاه کنید. ماه نو وارد بخش رابطه ها در نشانه شما می شود و تکلیف رابطه ای که در آن هستید را روشن می کند. بنابراین تصمیم می گیرید به یکدیگر متعهد شوید و زندگی مشترک خوبی را با هم شروع کنید. از طرفی اورانوس سیاره آزادی در مقابل ماه نو قرار می گیرد و این احساس را در شما ایجاد می کند که تعهد ممکن است به شما احساس امنیت ندهد. بنابراین به این فکر می افتید که باید فضای کافی برای تنها بودن هم در زندگی ایجاد کنید. سعی کنید در این دوراهی تعادل ایجاد کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

اردیبهشت

زندگی عاشقانه شما به سمت و سوی فکری معنوی پیش می رود. عطارد وارد بخش رابطه در نشانه شما شده و تا اواسط ماه آینده در جای خود باقی می ماند. برخورد عطارد با مشتری به شما این فرصت را می دهد که به ذهنیت مشابهی برسید و این بهترین فرصت برای گرفتن تصمیم های مهم است.

طالع بینی هفتگی عشق

خرداد

اخیرا با کسی آشنا شده اید یا در چند هفته آینده قرار است با کسی آشنا شوید. این شخص ذهن و قلب شما را به خودش مشغول کرده است. علیرغم علاقه زیادی که به هم دارید در طالع این هفته شما درگیری دیده می شود. درگیری بر سر این که باید همه وقتتان را با هم بگذرانید. شما زندگی اجتماعی خوبی دارید و از تجربیاتی که با دوستان متنوع خود دارید لذت می برید. اما این موضوع برای محبوب قابل درک نیست که تا چه اندازه این تجربیات برایتان مهم است. این موضوع را باید برای او توضیح بدهید.

طالع بینی هفتگی عشق

تیر

مسائلی که این هفته شما را درگیر خود کرده حرف زدن، فکر کردن و تصمیم گیری درباره عشق است. و این زیاد عجیب نیست چون عطارد وارد بخش عشق واقعی نشانه شما شده است. ارتباطی که بین مشتری و عطارد ایجاد می شود شما را ترغیب می کند که احساستان را به شخصی که علاقه زیادی به او دارید بیان کنید. اگر هم تنها هستید اکنون بهترین زمان برای آشنایی است. اگر هم متاهل هستید همین روزهاست که تصمیم به بچه دار شدن بگیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

مرداد

گفتگویی گسترده و خوش بینانه با همسرتان در رابطه با خانواده خواهید داشت. در رابطه ای که هستید کمی جدی تر می شوید و بیشتر درباره اصل و نصب و درباره خاطرات و چالش های دوران کودکی تان صحبت می کنید. این گفتگوها رابطه شما را قوی تر و آمادگی شما برای شروع یک زندگی مشترک را بیشتر می کند.

طالع بینی هفتگی عشق

شهریور

همسرتان بیشتر از درآمدی که دارید ولخرجی می کند و این اصلا خوشایند شما نیست. بنابراین ممکن است بحث جدی درباره مسائل مالی و عادت های خرج کردن با هم داشته باشید و این ناسازگاری مالی همسرتان عشق و علاقه بین شما را کم رنگ تر می کند. مشکل اینجاست که شما تلاش زیادی برای پول درآوردن می کنید اما همسرتان با ولخرجی ها احترامی برای تلاش های شما قائل نیست. فقط با صحبت کردن می توانید این مشکل را برطرف کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

مهر

اکنون زمان ماه گرفتگی سالانه در نشانه شما رسیده است و مسیر زندگی شما در طول سال آینده را تعیین می کند. این موضوع به زندگی عاشقانه شما هم مرتبط می شود. ماه نو در مقابل اورانوس سیاره آزادی که اکنون در بخش رابطه نشانه شماست قرار می گیرد. بنابراین بیش از هر زمان دیگری تحت حمایت های محبوب قرار می گیرید.

طالع بینی هفتگی عشق

آبان

سیاره مشتری هفته گذشته وارد نشانه شما شده است و به نظر می رسد قرار است به تحقق آرزوهای شما کمک کند. با حضور عطارد هم می توانید خواسته هایتان از کهکشان را تعیین کنید چون می دانید کهکشان آن ها را محقق می سازد. پس اگر مجرد هستید ویژگی های فردی که می خواهید را بنویسید اگر هم متاهل هستید پیشرفت هایی که می خواهید در رابطه داشته باشید را بنویسید و درباره آن ها با همسرتان صحبت کنید.

طالع بینی هفتگی عشق

آذر

شرایط زندگی اجتماعی شما کمی محبوب را ناامید و نگران کرده است. درست است که او دلش می خواهد در جامعه باشید اما احساس می کند این شرایط کمی شما را از خودش دور کرده است. او را تشویق کنید که در کنار زندگی مشترک سرگرمی های دیگری هم داشته باشد. تغییراتی که در زندگی عاشقانه شما رخ داده باعث شده وقت بیشتری با دوستانتان بگذرانید. شاید همسرتان خواسته است که کمی او را به حال خودش بگذارید. این خواسته او را توهین به حساب نیاورید بلکه فرصتی بشمارید برای کارهایی که تا کنون وقتی برای انجام دادنشان نداشتید.

طالع بینی هفتگی عشق

دی

اکنون بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن رویاها و آرزوهایتان با یک دوست صمیمی است. وقتی آن ها را با یک دوست درمیان می گذارید نیازهایتان برای خودتان هم واضح و روشن می شود. از طرفی او ممکن است فردی را به شما معرفی کند که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. او تنها دوستی است که بهترین ها را برای شما می خواهد.

طالع بینی هفتگی عشق

بهمن

قدرت دانش و اطلاعات شغلی همسرتان را دست کم نگیرید. در واقع او می تواند به شما در زمینه شغلی  که هم اکنون دارید کمک زیادی بکند و اگر قرار است تصمیم جدیدی در زمینه کاری بگیرید او می تواند کمک زیادی به شما بکند. همسر شما بهترین مشاور شغلی شماست.

طالع بینی هفتگی عشق

اسفند

این روزها موضوع بحث های شما در رابطه ارتباط معنوی است که با هم دارید و این بحث ها دلیل علاقه شما و با هم بودنتان را به شما یادآوری می کند. شما نمی توانید با کسی باشید که مشوقتان نباشد و شما را تشویق به ترک منطقه امن و تجربیات جدید نکند. پس باید بگویم که خیلی خوش شانس هستید چون همسرتان همان شخصی است که ناامیدتان نمی کند و انگیزه و اعتماد به نفس شما را تقویت می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.