فال روزانه یکشنبه 20 دی 1394

خرید ادکلن

فال روزانه یکشنبه 20 دی 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 20 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در روز تولدتان کاری که مدت هاست دوست داشته اید اتفاق بیفتد را عملی کنید. فرقی نمی کند که این ار مربوط به مسائل شخصی، عاطفی، حرفه ای و یا اجتماعی باشد. آنچه اهمیت دارد این است که در روز تولدتان قدمی برداشته باشید تا این کار در تمام طول سالی که پیش رو دارید ادامه داشته باشد. اگر همین حالا دست به کار شوید تا نیمه های اردیبهشت ماه ثمره تلاش هایتان را دریافت خواهید کرد. به حقیقت پیوستن رویاها زمان می برد، ولی تنها رویاپردازی کافی نیست و باید بالاخره از یک جایی دست به کار شد. آیا برای این که نتیجه تمام زحماتتان را ببینید آماده اید؟ امسال زمان برداشت ثمره زحماتتان فرا رسیده است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به دیگران نشان دهید که طی این مدت چه چیزهایی کسب کرده اید. در ماه های گرم امسال منتظر یافتن گرمای عشق باشید ولی منطقتان را به کلی کنار نگذارید.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر به منطقی بودن اهمیت می دهید که تمام رویاها و خواسته هایتان را رها کرده و به فکر به کار گرفتن انرژیتان در مسیری هستید که در حداقل زمان ممکن نتایجی قابل لمس در اختیارتان قرار دهد. احساس نیاز شدیدی به استقلال در وجود خود احساس می کنید و شاید در مسیر رسیدن به آن با وجود تمام تلاشتان برای منطقی بودن، برخی رفتارهای غیر منطقی از خودتان نشان دهید. ولی این نکته را به یاد داشته باشید که نباید افرادی که شما را حمایت می کنند آزرده خاطر کرده و پل های پشت سرتان را خراب کنید. تا جای ممکن سعی کنید که حرف هایتان را با خونسردی تمام و بدون دعوا راه انداختن بیان کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس می کنید که دیگران در برنامه هایشان برای شما جایی نمی گذارند و به حال خودتان رها شده اید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و حتی اگر این اوضاع عصبیتان کرده باشد هم می توانید برای رسیدن نوبت خود صبر کنید. اشکالی ندارد اگر کمی غر بزنید یا بداخلاقی کنید، ولی مواظب باشید که از عصبانیت منفجر نشوید و رفتارهای نامناسب از خودتان نشان ندهید. فقط برای این که نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید به احساسات دیگران اهمیت و اولویت ندهید. انگیزه های خود را مورد بررسی قرار دهیدت تا از احساساتی که دارید اطمینان حاصل کنید. صداقت یکی از مواد لازم برای درست کردن یک رابطه سالم است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حتی اگر احساس کنید که فشار کارهایی که باید انجام دهید خیلی زیاد است هم به صورت جدی قصد دارید که تمام کارهایتان را به انجام برسانید. شاید زمانی برسد که احساس کنید به بن بست رسیده اید و دلتان بخواهد همه چیز را رها کرده و مسئولیت های تمام ناشدنی خود را نیمه تمام بگذارید. ولی فرار از وظایفتان به آن سادگی که فکر می کنید هم نیست. به جای فرار از واقعیت کمی پشتکار به خرج دهید و برنامه هایتان را تا آخر به انجام برسانید. کمی که پیش بروید و چندتا از کارها را که انجام دهید استرستان تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. در پایان روز خواهید توانست در کنار کسی که دوست دارید به آرامش برسید

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اصلا دلتان نمی خواهد که برای خوشحال کردن دیگران خودتان را قربانی کنید. نسبت به نیازهایتان حساس هستید و می دانید چه می خواهید و می خواهید که به خواسته های خودتان برسید. شما در حال عادی اینقدر نسبت به خودتان و نیازهایتان حساسیت نشان نمی دهید، ولی الان خیلی جدی به دنبال آنچه می خواهید هستید و رویاهایتان هر لحظه جلوی چشمانتان هستند. با این حال نباید نسبت به دوستان و همکارانتان کاملا بی تفاوت باشید. با از دست دادن متحدان خود هیچ چیزی به دست نخواهید آورد. با دیگران همانطوری رفتار کنید که انتظار دارید با خودتان رفتار شود و به آنها تا جایی که می توانید احترام بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز می خواهید به وعده هایی که داده اید عمل کنید و روی حرف هایتان باقی بمانید. حتی اگر انجام این کارها برایتان خوشایند نباشد هم با تمرکز کردن روی آنها به صورت تک به تک خواهید توانست بخش عمده آنها را به انجام برسانید. کمی داشتن کنترل روی نفستان و محدود کردن به موقع آن پیشرفت شما را به حداکثر خواهد رساند. ورق دارد به نفع شما بر می گردد و تلاش های بسیاری که کرده اید بالاخره به بار خواهند نشست و به شکل فرصت های تجاری و یا افزایش درآمد نتیجه خواهند داد. این موفقیت در زندگی خصوصیتان نیز تاثیرگذار خواهد بود و خواهید دید که زندگی خانوادگیتان هیچ گاه اینقدر آرام و خوشایند نبوده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دلتان می خواهد که اول به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و بعد از آن سراغ کارهای اصلیتان بروید. تمرکز روی کارهایتان برای شما تقریبا غیر ممکن است ولی پرداختن به کارهایی که حواستان را پرت می کنند نیز برایتان ممکن نیست. اگر عجله ای در کار نیست تا بعداز ظهر صبر نکنید و اول کمی برای خودتان و کارهایی که دوست دارید وقت بگذارید و بعد از آن به کارهای مهمتر خود برسید. مخفی شدن پشت دیواری که خودتان با لجاجت و سرسختی و بدون بیان کردن احساستان ساخته اید به نفع هیچ کس نیست و خودتان و دیگران را به ستوه خواهد آورد. موج مسائل عاطفی ممکن است شدید و بلند باشد، ولی اگر سوار این موج نشوید در زیر آن غرق خواهید شد.
 فـال روزانـه - Daily Omen

طی امروز صبح مسئولیت های خانوادگیتان به توجه و رسیدگی شما نیاز خواهند داشت، ولی بعدازظهر خواهید توانست راحت باشید و از ساعات پایانی روز آن طور که خودتان دوست دارید بهره ببرید. از همه چیز و همه کس فرار کنید و از باقی مانده وقتتان لذت ببرید، فقط یادتان باشد برنامه فرارتان حساب شده باشد و قبل از آن مسئولیت هایتان را به انجام رسانده باشید. با وجود این که امروز همه کارها همچون چالش هایی دشوار به نظر می رسند نباید اجازه دهید که ترس هایتان مانع انجام کاری شوند که به نظرتان درست می آید. خود واقعیتان را همانطوری که هستید پذیرا باشید و برای تبدیل شدن به آنچه می خواهید باشید نیز تلاش کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نگرانی هایتان و امواج منفی که در شما ایجاد می کنند مانع این هستند که از انرژی مثبتی که در اطرافتان قرار دارد لذت ببرید، ولی از این نگرانی ها فرار نکنید و با آنها روبرو شوید. فرار از این احساسات ناخوشایند تنها به آنها شدت بیشتری خواهد بخشید. آنچه ذهنتان را درگیر کرده است به زبان بیاورید، حتی اگر دیگران از شنیدن آنها خوشحال نشوند. بهتر است عزیزانتان بجای این که بعدا و در شرایطی دشوار مجبور شوند با واقعیت ها روبرو شوند، اکنون از احساستان با خبر شوند. اگر کینه ای قدیمی در دلتان دارید ممکن است با برخوردی ناگهانی احساساتتان فوران کرده و در نتیجه درگیری هایی داشته باشید. بهتر است مواظب باشید که کنترل رفتارتان از دستتان خارج نشود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حتی اگر در حالت عادی هیچ کاری نداشته اید هم کارهایی هستند که باید انجام دهید. کارهایی که مدت ها پیش باید انجام می داده اید روی هم جمع شده اند و به رسیدگی فوری شما نیاز دارند. چه این کارها جزء کارهای شخصیتان باشند و چه کارهایی باشند که به دیگران قول داده اید انجامشان دهید، باید همین امروز انجام شوند. اگر برخی از کارهایتان در برنامه امروزتان جا نمی گیرند منطقی رفتار کنید و به افرادی که در انتظار انجام آنها هستند خبر دهید. در مورد فرد و یا موقعیتی که پیش از این به شدت مورد اعتمادتان بوده است اطلاعاتی به دست خواهید آورد که تمام تصورات ذهنیتان را در مورد آنها بهم خواهد ریخت و عقیده تان را در مورد آنها تغییر خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروزتان خیلی راحت و بی دردسر آغاز خواهد شد، ولی کمی که پیش روید یک نفر با زیر سوال بردن ارزش هایتان به صورت غیرمنتظره ای شما را ناراحت و عصبی خواهد کرد. امروز تمایل زیادی ندارید که در مورد اهداف و برنامه هایتان حرفی بزنید، زیرا هنوز خودتان به نتیجه نهایی نرسیده اید و می خواهید تغییراتی جزئی در برنامه هایتان بدهید. دفاع از هدفی که هنوز خودتان هم در موردش مطمئن نیستید کار ساده ای نیست و ترجیح می دهید تا جای ممکن از این کار خودداری کنید. متاسفانه سکوت شما ممکن است سوء تفاهم هایی ایجاد کند، مخفی کردن ایده هایتان فعلا کار عاقلانه ای نیست، زیرا به دیگران اجازه می دهد نتیجه گیری های اشتباه در موردتان داشته باشند.
فـال روزانـه - Daily Omenشما معمولا ترجیح می دهید که احساسات خود را کنار گذاشته و نادیده بگیرید، ولی گاهی باید یاد خودتان بیندازید که احساسات شما نیز به توجه کافی نیاز دارند. زندگی شما زمانی که قلب و احساستان را نیز وارد معادله کنید بسیار بهتر می شود. خوشبختانه امروز نیازی ندارید که تغییری در رفتار خود ایجاد کنید، تنها کافی است که در معیارهایتان تجدید نظر کنید. لذت بردن از تک تک لحظات زندگی زمانی که بتوانید دست از سرکوب کردن احساستان به نفع منطق دست بردارید برای شما ممکن خواهد شد. باید در راه رسیدن به خواسته هایتان برای مبارزه کردن آماده باشید. منتظر ننشینید تا اتفاق هایی که انتظارشان را دارید خودبخود بیفتند و دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز تمایلی غیر منطقی نسبت به فرار کردن از مسئولیت های فعلیتان در وجودتان زنده شده و شما را بیقرار کرده است. با وجود این که در رویای فرار کردن از شرایط موجود هستید، فکر کردن به این که رها کردن مسئولیت هایتان چقدر غیر منطقی می تواند باشد شما را به خود خواهد آورد، هرچند با کمال میل سر کارهایتان باز نخواهید گشت. در هر صورت این احساس خستگی و دلزدگی طی چند روز آینده دوباره به سراغتان خواهد آمد. اگر می توانید زمانی را خالی کرده و کمی به خودتان و کارهایی که برایتان خوشایند هستند بپردازید. اگر فکر می کنید همراهی عشقتان حالتان را بهتر خواهد کرد در انجام این کارها او را نیز با خودتان همراه کنید.

منبع : برترین ها

گردآورنده : بی جامه – Bijame.Com

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.